Zobacz z kim pojedziesz

Jesteśmy zakręconą, na punkcie wypraw motocyklowych ekipą, która za ostry winkiel odda ostatnią kroplę wody na pustyni… o ile hotel już blisko. Nie straszna nam żadna trasa, zaplanowana wcześniej w najdrobniejszych detalach, bo kochamy prawdziwe wyzwania. Wsiadając na motocykl zapominamy o wszystkim, liczy się tylko trasa, motocykl, my i krem z filtrem na gorące wzgórza oraz wybrzeża. Nigdy nie mamy dość szalonej jazdy. Szutrowe bezdroża, przełęcze, rzucające wyzwanie prawdziwym mężczyznom dają nam jedyną szansę by wyładować wszystkie emocje wzbudzane myślą o ukochanej teściowej. Każdy z nas przejechał już tysiące kilometrów. Każdy z nich ubogacił nas o niezwykłe wspomnienia, ekstremalne emocje i niejedno odgniecenie, którym jak przystało na facetów nikt nie przejmował się publicznie, lecz dopiero w zaciszu pokoju hotelowego. Na wzór rekinów morskich możemy się nazwać surykatkami szos ;) Jesteśmy drapieżnymi jeźdźcami i uwielbiamy podróżować w zgranej gromadzie. Zorganizowaliśmy już dla Was dziesiątki wypraw motocyklowych, przekazujemy naszą wiedzę oraz doświadczenie przyjaciołom, pasjonatom motocyklowych wypraw, którzy wyruszają z nami w każdy niepowtarzalny rajd.

Piotr Wyderka
Piotr Wyderka

Na co dzień współwłaściciel firmy z branży IT. Totalny sztywniak można by pomyśleć. Nic bardziej błędnego. Pomysły na dobrą zabawę rodzą się w jego głowie szybciej niż nowa myśl technologiczna w matrixie.

piotr@advpoland.pl Tel. +48 601 482 911 rozwiń
Paweł Bajtek
Paweł Bajtek

Zwykle pracuje i podnosi wyniki polskich organów ścigania, podczas kiedy na trasie zamienia się w tajnego agenta na ostrych winklach oraz człowieka od zadań specjalnych przy mechanice motocykla BMW 

pawel.bajtek@advpoland.pl Tel. +48 694 331 627 rozwiń
Zbyszek Panek
Zbyszek Panek

Co jest jego większą pasją - motocykle czy fotografia ? Tylko my wiemy, że fotografowanie motocykli w akcji ! Na co dzień rządzi swoim foto królestwem, zapisując w obrazach wspomnienia. Podczas wyjazdów gwiazda cicha woda :) Zwykłym aparatem fotograficznym potrafi czarować foty wprost do albumu National Geographic. Prawdziwy talent i jest nasz ! 

zbyszek.panek@advpoland.pl Tel. +48 501 601 393 rozwiń
Karolina Piotrowska
Karolina Piotrowska

Nasz "system" i miłośnik wszystkiego co związane z podróżami. Karolina przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy przygotowania podróży aż do momentu lądowania na docelowym lotnisku, kiedy to wpadniesz w ręce chłopaków powyżej. Jeżeli czegokolwiek do tego czasu nie wiesz dzwoń do niej ! Wybudzona w środku nocy odpowie na każde Twoje pytanie !

karolina.piotrowska@advpoland.pl Telefon: +48 605 601 401 rozwiń
Kasia Marcol
Kasia Marcol
Z Kasią współpracujemy już prawie 10 lat. Sprawdziła dla nas setki umów i przeliczyła tysiące euro. Jak nikt inny skrupulatnie wszystko sumuje i podlicza. Wesprze Cię w najbardziej zaplątanym regulaminie. 
kasia.marcol@advpoland.pl Tel. +48 883 130 000 rozwiń
Katarzyna Brzozowiec
Katarzyna Brzozowiec

Na co dzień odplątuje to wszystko co wyżej wymienieni poplątali przy organizacji wyjazdu. Śmiało można się zwracać do niej w tematach organizacyjnych istnieje duża szansa, że będzie znała odpowiedź na pytania ;)

kasia.brzozowiec@advpoland.pl Tel. +48 730 514 333 rozwiń