BMW R1250GS HP

Nowe BMW R 1250 GS to skoncentrowana i imponująca wydajność. Zwiększenie pojemności silnika zapewniło większą wydajność - 100 kW (136 KM) i 1250 ccm. System zmiennych faz rozrządu BMW ShiftCam zapewnia doskonałe przekazywanie mocy - w zakresie wysokich i niskich prędkości obrotowych silnika. Zarówno w mieście, na autostradzie, jak i oczywiście w terenie: każdy metr zapewnia większą swobodę i zwiększa radość z jazdy. Nowe style i kolory, liczne detale techniczne i ekscytujące możliwości indywidualizacji zintensyfikują charakter nowego BMW R 1250 GS.
BMW R1250GS HP
Jesteś już gotów na długą podróż? Jeśli nie, to spróbuj tylko przejechać się tym motocyklem. Wszystkie motocykle, które można u nas wypożyczyć to najnowsze modele firmy BMW serii GS. Każdy motocykl jest przygotowany do podróży i wyposażony w niezbędne akcesoria: takie jak: gmole, kufry czy torby podróżne czy nawigacja.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ MOTOCYKLA NA KONKRETNYM KIERUNKU:
Aby sprawdzić dostępność motocykla na konkretny wyjazd napisz na adres: kontakt@advpoland.pl lub dzwoń pod numer tel. +48 605 601 401 Chętnie pomożemy również w wyborze odpowiedniego modelu.

KOMU POLECAMY TEN MODEL: R 1200 GS to ikona turystycznych enduro. Przez 32 lata GS definiował swój segment i udowodnił, że jest kompanem godnym podczas dowolnej wyprawy motocyklowej. Dzięki możliwości regulacji wysokości fotela będzie idealny dla osób o wzroście powyżej 170 cm. Wysokość fotela możliwa w dwóch ustawieniach 850 mm i 870 mm.