BMW R 1200 GS

BMW R 1200 GS
Potężny, dopracowany, wysokoobrotowy. R 1200 GS jest napędzany przez nowy dwucylindrowy silnik w układzie bokser dostarczający 125 KM (92 kW) mocy. Silnik, oparty na nowej koncepcji połączonego chłodzenia powietrzem i cieczą oraz pionowym przepływie przez cylindry, pracuje wydajnie, niezawodnie i z dużym momentem obrotowym w całym zakresie prędkości obrotowych. Dodatkowe ulepszenia jak nowe mokre sprzęgło antyhoppingowe, elektronicznie sterowana przepustnicy E-gas oraz "tryby jazdy" czynią silnik bokser idealnym rozwiązaniem napędowym w sercu nowego R 1200 GS. Nowy R 1200 GS jest przygotowany do jazdy w każdym terenie, dzięki większej sztywności ramy głównej i wzmocnionym elementom zawieszenia (Paralever i Telelever) dla jeszcze większej dokładności sterowania. Od pierwszego spojrzenia widać, że również "nowy" to oryginalny GS: solidny, dynamiczny i pełny charakteru. Zmodernizowana stylistyka oraz perfekcyjne wykończenie podkreślają jego najwyższej jakości charakter. Nowa koncepcja chłodzenia została niewidocznie wpasowana w charakterystyczne wzornictwo jako wizualny akcent w przedniej części motocykla. Nowy R 1200 GS sprawia teraz wrażenie większej równowagi i siły.

BMW R 1200 GS

Jesteś już gotów na długą podróż? Jeśli nie, to spróbuj tylko przejechać się tym motocyklem. Wszystkie motocykle, które można u nas wypożyczyć to najnowsze modele firmy BMW serii GS. Każdy motocykl jest przygotowany do podróży i wyposażony w niezbędne akcesoria: takie jak: gmole, kufry czy torby podróżne czy nawigacja. 

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ MOTOCYKLA NA KONKRETNYM KIERUNKU:
Aby sprawdzić dostępność motocykla na konkretny wyjazd napisz na adres: kontakt@advpoland.pl lub dzwoń pod numer tel. +48 601 482 911 Chętnie pomożemy również w wyborze odpowiedniego modelu.

KOMU POLECAMY TEN MODEL: R 1200 GS to ikona turystycznych enduro. Przez 32 lata GS definiował swój segment i udowodnił, że jest kompanem godnym podczas dowolnej wyprawy motocyklowej. Dzięki możliwości regulacji wysokości fotela będzie idealny dla osób o wzroście powyżej 170 cm. Wysokość fotela możliwa w dwóch ustawieniach 850 mm i 870 mm.