BMW F850GS

Koniecznie wypróbuj nowe BMW F850GS.  Żyjesz, by podejmować wyzwania. Kiedy inni zawracają, Ty jedziesz dalej. Pokonuj granice. Przeszkody zamieniają się w możliwości. Przygoda płynie w Twoich żyłach. Z F 850 GS łatwo pokonasz każdy szlak dzięki 21-calowej przedniej oponie. Liczy się Twoja postawa i ciekawość, która Cię gna – nieważnie jak daleko chcesz zajechać na swoim F 850 GS. I nieważnie, czy akurat przedzierasz się przez błoto: z montowanym fabrycznie systemem Connectivity masz dostęp do nawigacji, telefony, mediów oraz danych o motocyklu przez cały czas. Wyraźnie i zwięźle na 6,5-calowym wyświetlaczu TFT – bez rozpraszania uwagi. Zyskujesz więcej czasu na to, co ważne. Możesz odkrywać to, co czeka za horyzontem. 

BMW F850GS
Motocykle, które można u nas wypożyczyć to najnowsze modele firmy BMW serii GS. Każdy motocykl jest przygotowany do podróży i wyposażony w niezbędne akcesoria: takie jak: gmole, kufry czy torby podróżne czy nawigacje. 

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ NA KONKRETNYM KIERUNKU.
Aby sprawdzić dostępność motocykla na konkretny wyjazd napisz na adres: kontakt@advpoland.pl lub dzwoń pod numer tel. +48 605 601 401 Chętnie pomożemy również w wyborze odpowiedniego modelu.

KOMU POLECAMY TEN MODEL: BMW F 800 GS to idealny motocykl praktycznie dla wszystkich. Jest łatwi w prowadzeniu, lekki, a jego właściwości jezdne powodują, iż poradzą sobie z nim nawet początkujący motocykliści. Model ten bardzo chwalą sobie osoby, które uwielbiają jazdę w terenie oraz po ciasnych winklach. Fotel można zamontować na dwóch wysokościach: standardowo 880 mm (i jest to dość wysoko) oraz 820 mm co zapewni komfort i wyczucie osobom o wzroście poniżej 175-180 cm.