BMW F 800 GS

BMW o F 800 GS ... Czas jechać dalej – na spotkanie nowej ery i nowej generacji enduro. Motocykl z mniejszą masą, ale większą mocą, zdolny mierzyć się z prawdziwym terenem równie łatwo, jak sprostać sztuczkom wykonywanym na asfalcie. To motocykl jak żaden inny, stworzony przez BMW Motorrad: 800 cm3, pełne 85 KM, do tego moment obrotowy 83 Nm i masa około 200 kg! Zaawansowana i dopracowana kontrola pracy silnika, zapewniająca małe zużycie paliwa, a przy tym świetny dźwięk i niekończąca się radość jazdy: taki motocykl trudno zatrzymać i pójść dalej na piechotę. Jego przestrzenna rama zapewnia znakomitą sztywność skrętną, a jednocześnie dużo miejsca na elementy, które można było w niej schować – od wielkiego airboxa, po zbiornik paliwa umieszczony pod siedzeniem. Przód motocykla osadzono na kole o średnicy obręczy 21 cali, co zapewnia dobrą stabilność kierunkową, nawet w czasie jazdy na długich prostych w terenie. Z tyłu mamy solidną 17 calową obręcz i oponę odpowiednią do przeniesienia całej mocy na podłoże, oba koła mają oczywiście solidne szprychy, jak na taki motocykl przystało.

Dwie tarcze hamulcowe z przodu i jedna tarcza z tyłu zapewniają niesamowitą skuteczność, gdy motocykl trzeba szybko zatrzymać, a jeśli kierowca potrzebuje więcej, jest jeszcze opcjonalny system ABS. Podwozie dostosowano do jazdy terenowej, stąd bardzo duże skoki zawieszeń, pozwalające na oderwanie się na chwilę od ziemi.

Nawet, jeśli ten motocykl opuszczając linię montażową jest skończonym dziełem sztuki technicznej, to nie byłby godny znaczka BMW, gdyby nie ogromny wybór wyposażenia dodatkowego, dzięki któremu motocykl może się stać niepowtarzalnym egzemplarzem BMW. Współczesny motocykl enduro, trochę jak fun bike, można zmienić w długodystansowego podróżnika, nie tylko optycznie, ale także funkcjonalnie.

Jesteś już gotów na długą podróż? Jeśli nie, to spróbuj tylko przejechać się tym motocyklem. 

BMW F 800 GS

Motocykle, które można u nas wypożyczyć to najnowsze modele firmy BMW serii GS. Każdy motocykl jest przygotowany do podróży i wyposażony w niezbędne akcesoria: takie jak: gmole, kufry czy torby podróżne czy nawigacje. 

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ NA KONKRETNYM KIERUNKU.
Aby sprawdzić dostępność motocykla na konkretny wyjazd napisz na adres: kontakt@advpoland.pl lub dzwoń pod numer tel. +48 605 601 401 Chętnie pomożemy również w wyborze odpowiedniego modelu.

KOMU POLECAMY TEN MODEL: BMW F 800 GS to idealny motocykl praktycznie dla wszystkich. Jest łatwi w prowadzeniu, lekki, a jego właściwości jezdne powodują, iż poradzą sobie z nim nawet początkujący motocykliści. Model ten bardzo chwalą sobie osoby, które uwielbiają jazdę w terenie oraz po ciasnych winklach. Fotel można zamontować na dwóch wysokościach: standardowo 880 mm (i jest to dość wysoko) oraz 820 mm co zapewni komfort i wyczucie osobom o wzroście poniżej 175-180 cm.