Wypożyczalnia nowych motocykli

Biuro turystyki motocyklowej ADVPoland zawsze stawia na najwyższą jakość oferowanych usług. W podróżach motocyklowych najlepszy i niezawodny sprzęt to absolutna podstawa. Dlatego od samego początku działalności współpracujemy z marką BMW Motorrad. Od wielu lat mamy przyjemność nosić tytuł Oficjalnego Partnera BMW Motorrad Polska. Traktujemy to jako wyróżnienie, a zarazem motywację do dawania z siebie absolutnego maksimum przy organizacji wyjazdów i wypraw motocyklowych.  Jako Oficjalny Partner BMW Motorrad  dysponujemy najnowszymi modelami motocykli BMW Motorrad z serii GS oraz RT. Możemy się pochwalić, iż jako jedyni w Polsce dysponujemy pełną gamą motocykli serii GS (rozbudowaną dodatkowo o komfortowe BMW R 1200 RT) a w szeregu pojazdów, którymi możecie podróżować podczas organizowanych wypraw znajdziecie:
- BMW R 1200 GS który jest ikoną turystycznych motocykli enduro i nie trzeba go przedstawiać. (dostępny także w wersji obniżonej !)
- BMW R 1200 RT komfortowy motocykl który zdominował segment klasycznych turystyków
- BMW F 800 GS (dostępny także w wersji OBNIŻONEJ a to daje możliwość skorzystania z propozycji naszych wyjazdów oraz wypraw osobom niezbyt wysokiego wzrostu. Nasza obniżona 800tka została tak przygotowana aby zapewnić pełen komfort podróży osobom o wzroście od 155 cm. Wszystkie motocykle wyposażone zostały w najnowsze systemy nawigacji BMW Motorrad wraz z planowanymi trasami oraz punktami szczególnymi (takimi jak Hotele, restauracje, punkty widokowe i turystyczne). Szczegóły oraz parametry techniczne naszych motocykli dostępne są na naszej stronie internetowej w menu MOTOCYKLE.