Wszystkie

zobacz kalendarz

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z wyjazdem! Nasz kontaktowy numer telefonu to 605 601 401  

KOLUMBIA – ŚLADAMI ESCOBARA
mar 2021
zobacz więcej
KOLUMBIA – ŚLADAMI ESCOBARA
Daj się porwać… ekscytującej motocyklowej przygodzie. Poczuj dreszcz emocji, podbijając Amerykę Południową na motocyklu BMW GS! 
SYCYLIA – TAJEMNICE CORLEONE
Zapuść się w głąb pięknej Sycylii! Już tej jesieni, zapraszamy na całkowicie nową, niesamowitą trasę wokół tajemniczej wyspy. 
SARDYNIA I KORSYKA
Odwiedź dwie niesamowite wyspy!  Czekają na Ciebie najlepsze, widokowe trasy motocyklowe oraz nowe modele motocykli
SZKOCJA – KRAINA BRAVEHEARTA
Śladami najlepszych destylarni whisky. Kręte trasy, bajeczne widoki, zielone wzgórza i zamki, wśród których kręcono Harry’ego Pottera i Bravehearta.
GRUZJA – PANORAMICZNE TRASY KAUKAZU
Nie przegap okazji! Odwiedź niedostępną i ekscytującą ale otwartą na turystów Gruzję. Zobacz jake trasy i widoki oferuje Kaukaz
USA – CALIFORNIA DREAM
Odkryj Nowy Świat w siodle motocykla BMW! Kompleksowo zorganizowana wyprawa na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.
USA – DZIKI ZACHÓD
Poczuj się jak prawdziwy kowboj na motocyklu! Surowe oblicze Ameryki na pięknej Route 66 prosto do Wielkiego Kanionu.
PORTUGALIA – NAJLEPSZE TRASY W UE
paź 2021
zobacz więcej
PORTUGALIA – NAJLEPSZE TRASY W UE
Przygotuj się na cudowne trasy w równie pięknym otoczeniu. Do tego jak zawsze: sprawdzone hotele i klimatyczne restauracje
MAROKO – BERBER TEA
Odwiedź motocyklem gorącą afrykańską pustynię! Prawdziwe Maroko od środka – wciągające, zachwycające i bezpieczne.
TAJLANDIA – ZAKRĘTY I KONTRASTY
Zapomnij o plaży – odkryj prawdziwe oblicze Tajlandii na motocyklu! Mamy dla Ciebie sprawdzone i ekscytująco piękne asfaltowe trasy.
NOWA ZELANDIA
Odwiedź motocyklem południową wyspę Nowej Zelandii.  Zobacz jak piękne trasy i krajobrazy czekają na Ciebie na końcu Świata
SYBERIA – SKUTERY ŚNIEŻNE
Zamień na moment motocykl na prawdziwy skuter śnieżny! Teraz niesamowita Syberia, a po drodze Moskwa, będą na wyciągnięcie ręki

Dowiedz się jak fantastyczne mogą być wyprawy motocyklowe po Europie

Podróżowanie mamy we krwi! Łączymy naszą pasję jazdy na motocyklu z przemierzaniem pięknych krajobrazowych miejsc, które niejednokrotnie udowodniły, że potrafią zaprzeć dech w piersi swoją przecudną prezencją oraz klimatem. Wakacje motocyklem zapewniają nam niesamowite poczucie wolności. Trasy, mimo że czasem bardzo wymagające dają poczucie spełnienia i pewności siebie wynikającej z dokonywania rzeczy, które pozostają poza zasięgiem zwykłych ludzi. Nie każdy bowiem ma tyle siły i samozaparcia. Zazwyczaj człowiek wybiera najkrótszą, najłatwiejszą opcję, niedającą takiej satysfakcji. To nie u nas, to nie my! My wybieramy wycieczki motocyklowe świadomie jako cięższą opcję, żeby wycisnąć jak najwięcej pozytywnych wrażeń.

 

 

Niesamowite wyprawy motocyklowe po Europie i pozostałych miejscach na świecie!


Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi dokonaniami i zdecyduj sam, czego chcesz dokonać bazując na naszym doświadczeniu. Przed Tobą otworem stoją nieznane i często pomijane rejony Europy. Wyprawy motocyklowe po Europie stanowią główny filar naszej działalności. Słoneczne, malownicze wyspy, jakimi są Sardynia i Korsyka oraz piękna krajobrazowo Sycylia. Wszędzie tam będziesz mógł uwolnić swoją wolność i zerwać okowy ograniczeń. Europejskie stolice zabawy, swobody i wolno płynącego czasu czyli Portugalia i Hiszpania. To właśnie podróże i wyprawy motocyklowe po Europie, sprawią, że staniesz się spełnionym człowiekiem. Jeśli Europa to dla Ciebie za mało, za blisko lub uważasz, że stać Cię na więcej i chcesz zrobić coś bardziej niezwykłego to mamy w swojej ofercie dziką Tajlandię, śnieżną, surową Syberię czy klasyczne trasy w starym stylu kolebki światowego kapitalizmu – Stany Zjednoczone. Możesz być naprawdę wymagający, ale nie ma możliwości, żeby nasze wakacje motocyklowe nie znalazły Twojego uznania i nie wyszły naprzeciw Twoim oczekiwaniom.