USA - TRASA NAD PACYFIK
USA - TRASA NAD PACYFIK
Start / Koniec: Las Vegas (USA)
Czas wyprawy: 12 dni (8 dni jazdy motocyklem)
Dystans: około 2500 km / dzienne odcinki w granicach 250-350 km
Charakter trasy: widokowe drogi asfaltowe bardzo dobrej jakości wiodące przez stany Arizona, Nevada, Kalifornia
Zakwaterowanie: sprawdzone hotele *** i **** lub pensjonaty ze specjalną atmosferą regionu
Dni rekreacyjne: 2 dni - Las Vegas oraz San Francisco

CO ZOBACZYMY:

Las Vegas, Death Valley, San Francisco, Santa Monica, Los Angeles, Hollywood, Las Vegas 

Dzień pierwszy: Przelot na trasie Warszawa - Las Vegas. Całkowity czas lotu nie powinien przekroczyć 18 godzin wraz z przesiadkami. Standardowe połączenie obejmują loty: Warszawa - Londyn, Londyn-Las Vegas. Odbiór i transfer uczestników z lotniska do hotelu. Nocleg i aklimatyzacja w hotelu **** w Las Vegas.


Dzień drugi: Odpoczynek po podróży, aklimatyzacja, odbiór motocykli, czas wolny. Wieczorny przejazd motocyklami po Las Vegas Boulevard. Nocleg w hotelu w Las VegasDzień trzeci: Las Vegas - Dolina Śmierci - Dystans do pokonania ok. 280 km

Death Valley, to obszar depresji na pustyni w Mojave. Będziemy na ogromnym solnisku Badwater, najniżej położonym miejscu w Ameryce Północnej, 86 m. p.pm. W dolinie jest wilgotność powietrza na poziomie 1%. To jedno z najbardziej suchych i gorących miejsc na Ziemi.


Dzień czwarty: Dolina Śmierci - Sequoia National Park Dystans 380 km
Znajdują się tam rosnące mamutowce olbrzymie. Zobaczymy największe drzewa na świecie takie jak Generał Sherman oraz Generał Grant. Przejedziemy wydrążonym tunelem w ogromnej sekwoi.

Dzień piąty: Sequoia - Oakhurst - dystans do pokonania ok. 370 km
Naszym celem będzie bardzo popularny Yosemite National Park w górach Sierra Nevada. Podróżować będziemy górskimi drogami oglądając największe wodospady w USA takie jak Yosemite, Ribbon czy Sow Creek

Dzień szósty: Oakhust - San Francisco Dystans do pokonania 360 km
Podróżując przez miasteczka słonecznej Kalifornii zjedziemy z gór Sierra Nevada wprost nad Pacyfik, na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych do San Francisco.

Dzień siódmy: Dzień rekreacyjny w San Francisco
Zobaczymy: ChinaTown, Alcatraz oraz dzielnicę Fisherman. Dla chętnych wspólna przejażdżka motocyklem na most Golden Gate. 
Dzień ósmy: San Francisco - Cambria Dystans do pokonania ok. 350 km
Przed nami dwa dni podróżowania wybrzeżem Pacyfiku. Popularna HGW 1 zaprowadzi nas na południe przez Santa Cruz, Santa Barbarę i Malibu aż do miasta aniołów (Los Angeles). Miniemy najczęściej fotografowany most Big Sur oraz Bixby Bridge.

 

Dzień dziewiąty: Cambria - Santa Monica Dystans 350 km
W towarzystwie ekscytujących nadmorskich widoków dojedziemy na plażę w Santa Monica. Wcześniej pokonamy setki zakrętów na drodze Mulholland w górach Santa Monica. Wieczorem będzie okazja m.in. odwiedzić restaurację Bubba Gump Shrimp na moto w Satna Monica (firma znana z filmu Forest Gump)  

Dzień dziesiąty: Santa Monica - Oatman Dystans do pokonania ok. 400 km
Opuszczamy wybrzeże Pacyfiku. Przez Beverly Hills, Hollywood i rezerwat kaktusów na pustyni Joshua dojedziemy do miasteczka Oatman. To aktualnie wielka atrakcja turystyczna a sto lat temu miasteczko było największym ośrodkiem poszukiwaczy złota.  

Dzień jedenasty: Oatman - Las Vegas Dystans do pokonania ok. 220 km
W drodze do naszego punktu startu podjedziemy zobaczyć tamę Hoovera. Zapora wybudowana 80 lat temu na rzece Colorado zasila wszystkie hotele, kasyna i całe Las Vegas. Wieczorem oddajemy motocykle.Dzień dwunasty: Powrót do Polski. Całkowity czas lotu wraz z przesiadkami nie powinien przekroczyć 18 godzin. 
Transfer na lotnisko w okolicach 3 godzin przed planowanym lotem i wylot do Polski. 


Plan może ulegać zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, kondycji grupy oraz dostępnych lotów. 
 

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz

Kontakt telefoniczny 605 601 401 lub 883 130 000 Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to chętnie na nie odpowiemy!

SYCYLIA - TAJEMNICE CORLEONE
Zapuść się w głąb pięknej Sycylii! Już tej jesieni, zapraszamy na całkowicie nową, niesamowitą trasę wokół tajemniczej wyspy. 
USA - ROUTE 66, GRAND CANYON
Poczuj się jak prawdziwy kowboj na motocyklu! Surowe oblicze Ameryki na pięknej Route 66 prosto do Wielkiego Kanionu
NOWA ZELANDIA
Odwiedź motocyklem południową wyspę Nowej Zelandii.  Zobacz jak piękne trasy i krajobrazy czekają na Ciebie na końcu Świata