TAJLANDIA – ZAKRĘTY I KONTRASTY
TAJLANDIA – ZAKRĘTY I KONTRASTY

Czy przejechałeś kiedyś ponad 1800 zakrętów jednego dnia? Nie? To najwyższy czas to zmienić a Tajlandia to doskonałe miejsce na takie manewry! 

Bardzo niewielu motocyklistów miało przywilej zapuszczenia się w ten zapierający dech w piersiach region. 10-dniowa wyprawa w obłędnym klimacie dzikiej dżungli, bananowców i niezapomnianej tajskiej kuchni. Podczas  tej fantastycznej podróży motocyklowej będziesz jeździć najlepszymi drogami Azji Północnej. To niewiarygodne, ile pięknych zakrętów i jaki asfalt znajduje się jest w Tajlandii.  Tej wyprawie towarzyszą piękne świątynie, egzotyczna przyroda i uśmiechnięci ludzie.

Od Chiang Mai jedziemy na północ do rzeki Mekong, dalej tak zwaną linią życia dotrzemy do regionu Złotego Trójkąta. Spędzimy czas poruszając się dawnymi szlakami przemytu opium przy granicy z Birmą.

Odwiedzimy też najsłynniejszą trasę tysiąca zakrętów, to prawdziwy rarytas, gdzie na odcinku 300 km idealnego asfaltu znajduje się 1860 perfekcyjnych winkli jakby stworzonych do jazdy motocyklem. 

Podróż może nie zawsze jest łatwa... ale zawsze warto!

Zwiedzimy przepiękne miejsca, odwiedzimy trudno dostępne zakątki, przemierzymy parki narodowe z niespotykaną u nas florą i fauną a co najważniejsze – poczujemy klimat dalekowschodnich klasztorów i świątyń oraz magię buddyjskiej religii. 

Dzień rekreacyjny spędzimy w znanym na całym świecie Bangkoku, gdzie zobaczymy między innymi targ wodny, Złotego Buddę a z motocykla przesiądziesz się na słonia!  

Tajlandia ma wszystko aby Twoja podróż stała się przygodą Twojego życia. Drogi na północy kraju idealnie nadają się do jazdy motocyklem a z dala od miast ruch jest minimalny. Trasy są kręte, bardzo dobrze wyprofilowane a asfalt jest wręcz idealny!  W takich warunkach możesz sprawdzić motocykl BMW.

Ta podróż, pozwoli Ci zagłębić się w barwną historię Bangkoku, zasmakować egzotyki tak kolorowej i pięknej. Setki kilometrów jakże krętych dróg.  Gorące podjazdy i chłodna wilgoć dżungli. Wszechobecna równość i różnorodność zaskoczy Cię i zdobędzie bez reszty.  Smaki i zapachy zostaną w Twojej pamięci na długo.  

HOTELE NA TRASIE w standardzie ****
Hotele, które dobieramy na każdej trasie, są przez nas sprawdzane pod wieloma kątami – ma być klimatycznie, przyjemnie i na odpowiednim poziomie. Zobacz, w jakich hotelach będziesz spał po wyczerpującym dniu na motocyklu. Znalezienie ich nie jest prostą sprawą!

MOTOCYKLE DOSTĘPNE PODCZAS WYJAZDU - Skontaktuj się z nami a doradzimy wygodny model!
Podczas wyjazdu do Tajlandii dostępne modele to: BMW F700GS, BMW F800GS, BMW F800GS ADVENTURE, BMW R1200GS.

NAWIGACJA NA ZAPLANOWANEJ TRASIE 
Każdy motocykl z naszej floty, który zabierasz na wyprawę, wyposażony jest w najnowszy model nawigacji BMW Navigator z zaprogramowaną trasą podróży. Wystarczy wcisnąć przycisk - Tajlandia Dzień 1 a motocykl poprowadzi Cię od hotelu, przez wszystkie zaplanowane atrakcje turystyczne oraz restauracje do miejsca docelowego. Dzięki temu zawsze będziesz podążał wybraną  trasą i nic Cię nie ominie nawet w sytuacji gdy zechcesz odłączyć się od grupy czy znajomych. Nie musisz też przed wyjazdem kupować i organizować dodatkowych map do własnej nawigacji, obejmujących część świata w której będziesz się poruszał.  Codziennie, podczas porannej odprawy nasz opiekun omówi zaplanowany odcinek, jego charakterystykę oraz elementy na które należy zwrócić uwagę - dzięki czemu zawsze będziesz zorientowany gdzie jesteś i co Cię otacza. 

Całej naszej podróży zawsze towarzyszy samochód serwisowo-bagażowy, który pełni kilka funkcji podczas wyjazdu. Przede wszystkim zapewnia komfort Twojej podróży ponieważ przewozi bagaże a dzięki temu Ty jeździsz swobodnie motocyklem bez dodatkowego obciążenia. Jest on również doskonale wyposażony w niezbędne akcesoria serwisowe takie jak zapasowe opony, narzędzia, klocki hamulcowe oraz części serwisowe, które mogą okazać się niezbędne - dzięki temu Twoja podróż nie będzie przerwana w sytuacji awaryjnej. To właśnie tym samochodem podróżuje nasz serwisant, który chętnie pomoże w każdej sytuacji. W naszym samochodzie zawsze jest dodatkowe miejsce dzięki czemu Ty lub Twój pasażer, który będzie chciał odpocząć zawsze może z niego skorzystać. 

LUDZIE KTÓRYCH POZNASZ
Tajowie nastawieni są przyjaźnie do odwiedzających ich turystów. Przejeżdżający wioskami motocykliści wzbudzają nieukrywaną ciekawość. Niejednokrotnie możesz poczuć się jak wielka gwiazda !  

ZOBACZ, JAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJA PRZYGODA W TAJLANDII

    

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z wyjazdem! Nasz kontaktowy numer telefonu to 605 601 401  

PORTUGALIA – NAJLEPSZE TRASY W UE
paź 2021
zobacz więcej
PORTUGALIA – NAJLEPSZE TRASY W UE
Przygotuj się na cudowne trasy w równie pięknym otoczeniu. Do tego jak zawsze: sprawdzone hotele i klimatyczne restauracje
GRUZJA – PANORAMICZNE TRASY KAUKAZU
Nie przegap okazji! Odwiedź niedostępną i ekscytującą ale otwartą na turystów Gruzję. Zobacz jake trasy i widoki oferuje Kaukaz
SYCYLIA – TAJEMNICE CORLEONE
Zapuść się w głąb pięknej Sycylii! Już tej jesieni, zapraszamy na całkowicie nową, niesamowitą trasę wokół tajemniczej wyspy.