SZKOCJA – KRAINA BRAVEHEARTA
SZKOCJA – KRAINA BRAVEHEARTA

W czerwcu zapraszamy do Szkocji, krainy Bravehearta, śladami najlepszych destylarni whisky. To siedem dni jazdy najnowszymi modelami BMW R1250 GS HP lub F850 GS, wypełnionych po brzegi pozytywnymi wrażeniami! 
 

W Szkocji czekają na Ciebie piękne asfaltowe trasy wijące się między księżycowymi mokradłami, destylarnie whisky zawsze otwarte na nowych gości oraz klimatyczne zamki rozsiane na wzgórzach otulonych mgłą... Oto Szkocja w pełnej krasie! 

Siedem dni ekscytującej jazdy pokaże Ci, że Szkoci wcale nie są skąpi i chętnie dzielą się bogactwem klimatycznych miejsc i tras motocyklowych!

Na miejscu czekają na Ciebie najnowsze i maksymalnie wyposażone modele motocykli BMW R 1250 GS oraz BMW F 850 GS, których zwinność możesz sprawdzić na panoramicznych serpentynach wyspy.  

Na trasie czeka mnóstwo atrakcji! Będziesz miał okazję zwiedzić jedno z piękniejszych miast jakim jest Edynburg. Zobaczysz słynne szkockie zamki, pojeździsz najlepszymi, krętymi trasami regionu w otoczeniu dolin i jezior, a także „zaliczysz” popularną Road to the Isles (Droga ku Wyspom), która została uznana najpiękniejszą trasą motocyklową Wielkiej Brytanii. Poznasz nawet tajemnicę potwora z Loch Ness i zobaczysz gdzie kręcili „Harry’ego Pottera”. A wieczorem, po dniu pełnym wrażeń, nie zabraknie szklaneczki najlepszej whisky!

PERFEKCYJNIE ZAPLANOWANE TRASY PANORAMICZNE
W poszukiwaniu najlepszych tras postanowiliśmy zawitać do cichej i spokojnej Szkocji. Region ten słynie z pięknych i majestatycznych widoków, zamków, tajemniczych jezior, w tym słynnego Loch Ness oraz wielowiekowych destylarni whisky. Oczywiście jest również to, co lubimy najbardziej, czyli wąskie, kręte trasy motocyklowe wijące się w nieskończoność w pięknych okolicznościach przyrody.  

KIEDY RUSZAMY? W czerwcu, gdy pogoda w tej części Wyspy jest najlepsza do jazdy. Zdajemy sobie sprawę, że większości Szkocja kojarzy się z dość pochmurną, deszczową aurą. To żadna frajda jeździć w deszczu. Ale nie w czerwcu! To miesiąc w którym panują najbardziej sprzyjające warunki atmosferyczne i odnotowuje się najmniejszą ilość opadów. Jedziemy motocyklem do Szkocji mając pewność, że będzie dobra pogoda.

CO ZOBACZYMY? Jeździmy na północnym wybrzeżu Szkocji oraz w centralnej część kraju. Wybraliśmy i sprawdziliśmy dla Ciebie trasy dostarczające pozytywnych wrażeń pod każdym aspektem. Są ekscytująco kręte, asfaltowe i spokojne – nieoblegane przez tłumy kierowców, a zarazem prowadzą przez niesamowite tereny, gdzie natura wciąż pokazuje kto tu rządzi. Odkryjemy na trasie fascynującą historię Szkocji, a po odstawieniu motocykla poznamy jej smak w postaci oryginalnej whisky.

WYPOCZYNEK – KLIMATYCZNE I WYGODNE HOTELE w standardzie ****
Poznając piękne oblicze Szkocji, noclegi na trasie zaplanowaliśmy w równie klimatycznych miejscach. To butikowe hotele oddające ducha prawdziwej Szkocji i jednocześnie reprezentujące wysoki standard ****, aby każdy, w godnych warunkach mógł tu komfortowo odpocząć. Wybrane hotele, które odwiedzimy, często powiązane są z miejscową destylarnią whisky, a to oznacza, że co wieczór będziesz miał okazję skosztować w doborowym towarzystwie oryginalnej Szkockiej.

MOTOCYKLE DOSTĘPNE PODCZAS WYJAZDU DO SZKOCJI

Do Twojej dyspozycji oddajemy, jak zawsze, najnowsze i najlepiej wyposażone modele motocykli BMW R1250 GS oraz BMW F850 GS. Doskonale przygotowane do trasy, ubezpieczone, gotowe do jazdy. Wyposażone w systemy ułatwiające podróż. Te maszyny prowadzą się same, a Ty możesz delektować się jazdą, chłonąć klimat i podziwiać okoliczne widoki. A uwierz nam, będzie co oglądać…! 

NAWIGACJA NA ZAPLANOWANEJ TRASIE 
Każdy motocykl z naszej floty, który zabierasz na wyprawę, wyposażony jest w najnowszy model nawigacji BMW Navigator z zaprogramowaną trasą podróży. Wystarczy wcisnąć przycisk - Szkocja Dzień 1 a motocykl poprowadzi Cię od hotelu, przez wszystkie zaplanowane atrakcje turystyczne oraz restauracje do miejsca docelowego. Dzięki temu zawsze będziesz podążał wybraną  trasą i nic Cię nie ominie, nawet w sytuacji gdy zechcesz odłączyć się od grupy czy znajomych. Codziennie, podczas porannej odprawy nasz opiekun omówi zaplanowany odcinek, jego charakterystykę oraz elementy na które należy zwrócić uwagę - dzięki czemu zawsze będziesz zorientowany gdzie jesteś i co Cię otacza. 

CAŁEJ PODRÓŻY TOWARZYSZY SAMOCHÓD SERWISOWY 
Przede wszystkim zapewnia komfort Twojej podróży, ponieważ przewozi bagaże a dzięki temu Ty jeździsz swobodnie motocyklem bez dodatkowego obciążenia. Jest on również doskonale wyposażony w niezbędne akcesoria serwisowe takie jak zapasowe opony, narzędzia, klocki hamulcowe oraz części serwisowe, które mogą okazać się niezbędne - dzięki temu Twoja podróż nie będzie przerwana w sytuacji awaryjnej. To właśnie tym samochodem podróżuje nasz serwisant, który chętnie pomoże w każdej sytuacji. W naszym samochodzie zawsze jest dodatkowe miejsce dzięki czemu Ty lub Twój pasażer, który będzie chciał odpocząć zawsze może z niego skorzystać. 

EDYNBURG ZWIEDZISZ Z LICENCJONOWANYM PRZEWODNIKIEM 
Dzięki naszym kontaktom w branży turystycznej masz możliwość zwiedzania Edynburga i najważniejszych atrakcji turystycznych z certyfikowanym, lokalnym przewodnikiem, który w języku polskim opowie Ci o historii tego miasta, pokaże miejsca znane z przewodników ale również i takie do których ciężko trafić na własną rękę. 

Zobacz także

zobacz kalendarz

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z wyjazdem! Nasz kontaktowy numer telefonu to 605 601 401  

KOLUMBIA – ŚLADAMI ESCOBARA
Daj się porwać… ekscytującej motocyklowej przygodzie. Poczuj dreszcz emocji, podbijając Amerykę Południową na motocyklu BMW GS! 
GRUZJA – PANORAMICZNE TRASY KAUKAZU
Nie przegap okazji! Odwiedź niedostępną i ekscytującą ale otwartą na turystów Gruzję. Zobacz jake trasy i widoki oferuje Kaukaz
NOWA ZELANDIA
Odwiedź motocyklem południową wyspę Nowej Zelandii.  Zobacz jak piękne trasy i krajobrazy czekają na Ciebie na końcu Świata