SYBERIA – SKUTERY ŚNIEŻNE
SYBERIA – SKUTERY ŚNIEŻNE

Dzień pierwszy: Wylot z Warszawy przez Moskwę na Syberię. Wygodnym samolotem linii Aeroflot z Moskwy dotrzemy na lotnisko w Nowokuzniecku jednak to nie będzie koniec naszej podróży. Punkt docelowy naszej podróży znajduje się w okolicy 180 km od lotniska. Zorganizowanym transferem (bus 9 osobowy) będziemy przedzierać się przez prawdziwą Syberię - wokół nas będzie tylko biel śniegu, spotkamy prawdziwe wilki ;) Po około 3 godzina jazdy samochodem dotrzemy do Pensjonatu. 

 

Dzień drugi: Zaczynamy przygodę ze skuterami śnieżnymi! Czeka na Ciebie instruktor i profesjonalne szkolenie! 
Dla osób, które będą miały po raz pierwszy kontakt ze skuterem śnieżnym (z reguły to większość grupy) zaplanowane zostało szkolenie z doświadczonym instruktorem (w j. polskim). Ma ono na celu zapoznanie się ze sprzętem oraz podstawami jazdy. Po kliku godzinach ćwiczeń, będziesz gotowy do pierwszej wycieczki,. 
Nasz pensjonat znajduje się dokładnie 100 km od granicy z Chinami, 100 km od granicy z Mongolią i 100 km od granicy z Kazachstanem. Do naszej dyspozycji  niewyobrażalny obszar gór, śniegu i prawdziwej Tajgi. Wieczorem odwiedzimy ruską Banię i sprawdzimy jak smakuje w niej piwo. 

Dzień trzeci: Przed nami 80 kilometrów po górskich szczytach. 
Ruszamy na pierwszą wyprawę skuterami śnieżnymi. Na początek wjedziemy na jedno z najwyższych wzniesień w okolicy. Znajduje się na nim ogromny prawosławny krzyż a z samego czubka wzniesieni widać ogromną Syberię. Wieczorem wracamy do naszego pensjonatu na obiadokolację i saunę aby wygrzać się po całym dniu na śniegu. 
 

Dzień czwarty i piąty: Naszym celem jest Tajga - do pokonania dystans 80-140 km 
Prawdziwe zaspy śnieżne sięgające 5 metrów głębokości. Dzika Tajga a na naszej drodze, wzniesienia, trawersy, zamarznięte rzeki, wioski zapomniane przez świat. Wieczorem dotrzemy do naszego pensjonatu. Dla chętnych i dla tych, którzy będą posiadali jeszcze siłę wspólne wyjście do klubu - wszak miasteczko w którym się znajdujemy to lokalne Aspen, spędzają czas na nartach i bawią się to Rosjanie praktycznie z całego kraju.  
 

Dzień szósty: Wylot do Moskwy
Dzień rozpoczniemy wcześnie rano. Przy recepcji będzie czekał na nas transfer. Po około 2 godzinach jazdy dotrzemy  na lotnisko w Nowokuzniecku skąd odlecimy wygodnym samolotem do Moskwy (lot w okolicach 4 godzin i 30 minut).            
Po wylądowaniu na lotnisku w Moskwie udajemy się do hotelu**** leżącego w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Czerwonego. Czas wolny przeznaczony na relaks, zwiedzanie Moskwy.Dzień siódmy: Dzień rekreacyjny w Moskwie. 
Ten dzień w całości przeznaczony jest na zwiedzanie Moskwy. Zobaczymy z bliska Plac Czerwony, Mauzoleum Lenina oraz Kreml. Nowoczesne centrum Moskwy zachwyci nie jednego podróżnika. Znajdują się tu luksusowe salony i galerie handlowe, mnóstwo najdroższych samochodów a do tego eleganckie kawiarnie. 
Dzień ósmy: Wylot do Warszawy

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z wyjazdem! Nasz kontaktowy numer telefonu to 605 601 401  

SZKOCJA – KRAINA BRAVEHEARTA
Śladami najlepszych destylarni whisky. Kręte trasy, bajeczne widoki, zielone wzgórza i zamki, wśród których kręcono Harry’ego Pottera i Bravehearta.
GRUZJA – PANORAMICZNE TRASY KAUKAZU
Nie przegap okazji! Odwiedź niedostępną i ekscytującą ale otwartą na turystów Gruzję. Zobacz jake trasy i widoki oferuje Kaukaz
SARDYNIA I KORSYKA
Odwiedź dwie niesamowite wyspy!  Czekają na Ciebie najlepsze, widokowe trasy motocyklowe oraz nowe modele motocykli