SYBERIA - SKUTERY ŚNIEŻNE
SYBERIA - SKUTERY ŚNIEŻNE

Dzień pierwszy: Wylot z Warszawy do Moskwy. Lot bezpośredni nie powinien trwać dłużej niż 4 godziny.
Po wylądowaniu na lotnisku w Moskwie udajemy się do hotelu**** leżącego w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Czerwonego. Czas wolny przeznaczony na relaks, zwiedzanie Moskwy. 
 

Dzień drugi: Dzień rekreacyjny w Moskwie. 
Ten dzień w całości przeznaczony jest na zwiedzanie Moskwy. Zobaczymy z bliska Plac Czerwony, Mauzoleum Lenina oraz Kreml. Nowoczesne centrum Moskwy zachwyci nie jednego podróżnika. Znajdują się tu luksusowe salony i galerie handlowe, mnóstwo najdroższych samochodów a do tego eleganckie kawiarnie. Wieczorem udamy się na lotnisko skąd odlecimy na daleką Syberię

Dzień trzeci: Lot na Syberię. Czas bezpośredniego lotu nie powinien przekroczyć 5 godzin. 
Wygodnym samolotem linii Aeroflot dotrzemy na lotnisko w Nowokuzniecku jednak to nie będzie koniec naszej podróży. Punkt docelowy naszej podróży znajduje się w okolicy 180 km od lotniska. Zorganizowanym transferem (bus 9 osobowy) będziemy przedzierać się przez prawdziwą Syberię - wokół nas będzie tylko biel śniegu, spotkamy prawdziwe wilki ;) Po około 3 godzina jazdy samochodem dotrzemy do Pensjonatu. Dzień czwarty: Zaczynamy przygodę ze skuterami śnieżnymi! Czeka na Ciebie instruktor i profesjonalne szkolenie! 
Dla osób, które będą miały po raz pierwszy kontakt ze skuterem śnieżnym (z reguły to większość grupy) zaplanowane zostało szkolenie z doświadczonym instruktorem (w j. polskim). Ma ono na celu zapoznanie się ze sprzętem oraz podstawami jazdy. Po kliku godzinach ćwiczeń, będziesz gotowy do pierwszej wycieczki,. 
Nasz pensjonat znajduje się dokładnie 100 km od granicy z Chinami, 100 km od granicy z Mongolią i 100 km od granicy z Kazachstanem. Do naszej dyspozycji  niewyobrażalny obszar gór, śniegu i prawdziwej Tajgi. Wieczorem odwiedzimy ruską Banię i sprawdzimy jak smakuje w niej piwo. 

Dzień piąty: Przed nami 80 kilometrów po górskich szczytach. 
Ruszamy na pierwszą wyprawę skuterami śnieżnymi. Na początek wjedziemy na jedno z najwyższych wzniesień w okolicy. Znajduje się na nim ogromny prawosławny krzyż a z samego czubka wzniesieni widać ogromną Syberię. Wieczorem wracamy do naszego pensjonatu na obiadokolację i saunę aby wygrzać się po całym dniu na śniegu. 
 

Dzień szósty: Naszym celem jest Tajga - do pokonania dystans 80-140 km 
Prawdziwe zaspy śnieżne sięgające 5 metrów głębokości. Dzika Tajga a na naszej drodze, wzniesienia, trawersy, zamarznięte rzeki, wioski zapomniane przez świat. Wieczorem dotrzemy do naszego pensjonatu. Dla chętnych i dla tych, którzy będą posiadali jeszcze siłę wspólne wyjście do klubu - wszak miasteczko w którym się znajdujemy to lokalne Aspen, spędzają czas na nartach i bawią się to Rosjanie praktycznie z całego kraju.  
 

Dzień siódmy: Powrót do Polski
Dzień rozpoczniemy wcześnie rano. Przy recepcji będzie czekał na nas transfer. Po około 2 godzinach jazdy dotrzemy  na lotnisko w Nowokuzniecku skąd odlecimy wygodnym samolotem do Moskwy (lot w okolicach 4 godzin i 30 minut)  a następnie po przesiadce do Warszawy (lot w okolicach 4 godzin) 
 Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz

Kontakt telefoniczny 605 601 401 lub 883 130 000 Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to chętnie na nie odpowiemy!

USA - ROUTE 66, GRAND CANYON
Poczuj się jak prawdziwy kowboj na motocyklu! Surowe oblicze Ameryki na pięknej Route 66 prosto do Wielkiego Kanionu
SYCYLIA - TAJEMNICE CORLEONE
Zapuść się w głąb pięknej Sycylii! Już tej jesieni, zapraszamy na całkowicie nową, niesamowitą trasę wokół tajemniczej wyspy. 
HISZPANIA - ROLLERCOASTER
Sprawdź się na krętych trasach Półwyspu Iberyjskiego. Wykwalifikowany opiekun i serwisant zawsze są do Twojej dyspozycji