SYBERIA - SKUTERY ŚNIEŻNE
SYBERIA - SKUTERY ŚNIEŻNE
Kiedy zimową porą nasze motocykle odpoczywają w garażach, my możemy zasmakować ogromnej frajdy jeżdżąc skuterami śnieżnymi na dalekiej Syberii. Co Wy na to?

Takie obcowanie z naturą i prawdziwą syberyjską zimą dostarcza niezapomnianych chwil i przeżyć. Zabierzemy Was w prawdziwą podróż na Syberię, do najlepszego kurortu narciarskiego w Rosji. Kilku metrowa pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj przez pół roku, słońce świeci przez większość zimowego czasu a śnieg jest puszysty i suchy.
W sercu Syberii poczujesz wielką radość jeżdżąc skuterami śnieżnymi oraz spotkasz się z gościnnością rdzennych mieszkańców. Pod czujną opieką i kontrolą wykwalifikowanych instruktorów początkujący zaczną swą przygodę ze skuterami śnieżnymi a bardziej zaawansowani poczują różnicę w swobodzie poruszania się po bezkresnych obszarach górzystej tajgi.

Informacje o wyjeździe 

W drodze na Syberię zatrzymamy się i przenocujemy w Moskwie, zobaczymy z bliska Plac Czerwony, Mauzoleum Lenina i Kreml. Nowoczesne centrum Moskwy zachwyciło już nie jednego podróżnika. Super luksusowe salony i galerie handlowe, mnóstwo najdroższych aut, do tego eleganckie kawiarnie, tego wszystkiego każdy z nas doświadczy.
A sam rejs samolotem krajowymi liniami Aeroflotu dopełni naszego szczęścia przed spotkaniem z prawdziwą zimą. Na miejscu zakwaterujemy się w przytulnym i z dobrą domową kuchnią pensjonacie bezpośrednio przy wypożyczalni skuterów śnieżnych. I przez kolejne trzy dni będziemy bawić się w słońcu i śniegu.

Do wyboru uczestników wyjazdu taki sprzęt - informacja o SkiDoo Summit 800 lub Summit 850. To naprawdę imponujący i mocny sprzęt. Nigdy nie jeździłeś skuterem śnieżnym ? To żaden problem! Pierwszy dzień przeznaczony jest na szkolenie, które, profesjonalnie poprowadzi certyfikowany instruktor - wszystkiego się nauczysz!  

Czy na Syberii naprawdę jest tak zimno? Tak! Temperatury wahają się od -15 do -25 st.C,  jednak klimat jest bardzo suchy co powoduje, że nie odczuwamy tak bardzo niskich temperatur. Spokojnie można wytrzymać cały dzień zabawy na śniegu w normalnym ubraniu narciarskim. Miejsce, które odwiedzamy to tzw. rosyjskie Aspen - w miasteczku można znaleść wiele klubów czy restauracji z wyśmienitym lokalnym jedzeniem oraz nieskończoną ilość atrakcji dla turystów. Znajduje się tu sporo wyciągów narciarskich, można np. pośmigać na snowboardzie a wieczorem udać się do prawdziwej ruskiej bani! 

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz

Kontakt telefoniczny 605 601 401 lub 883 130 000 Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to chętnie na nie odpowiemy!

MAROKO - BERBER TEA
Odwiedź motocyklem gorącą afrykańską pustynię! Prawdziwe Maroko od środka – wciągające, zachwycające i bezpieczne.
SARDYNIA I KORSYKA
Odwiedź dwie niesamowite wyspy!  Czekają na Ciebie najlepsze, widokowe trasy motocyklowe oraz nowe modele motocykli
USA - ROUTE 66, GRAND CANYON
Poczuj się jak prawdziwy kowboj na motocyklu! Surowe oblicze Ameryki na pięknej Route 66 prosto do Wielkiego Kanionu