SYBERIA – SKUTERY ŚNIEŻNE
SYBERIA – SKUTERY ŚNIEŻNE
Kiedy zimową porą nasze motocykle odpoczywają w garażach, my możemy zasmakować ogromnej frajdy jeżdżąc skuterami śnieżnymi na dalekiej Syberii. Co Wy na to?

Takie obcowanie z naturą i prawdziwą syberyjską zimą dostarcza niezapomnianych chwil i przeżyć. Zabierzemy Was w prawdziwą podróż na Syberię, do najlepszego kurortu narciarskiego w Rosji. Kilku metrowa pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj przez pół roku, słońce świeci przez większość zimowego czasu a śnieg jest puszysty i suchy.
W sercu Syberii poczujesz wielką radość jeżdżąc skuterami śnieżnymi oraz spotkasz się z gościnnością rdzennych mieszkańców. Pod czujną opieką i kontrolą wykwalifikowanych instruktorów początkujący zaczną swą przygodę ze skuterami śnieżnymi a bardziej zaawansowani poczują różnicę w swobodzie poruszania się po bezkresnych obszarach górzystej tajgi.

Informacje o wyjeździe 

Do wyboru uczestników wyjazdu taki sprzęt - informacja o SkiDoo Summit 800 lub Summit 850. To naprawdę imponujący i mocny sprzęt. Nigdy nie jeździłeś skuterem śnieżnym ? To żaden problem! Pierwszy dzień przeznaczony jest na szkolenie, które, profesjonalnie poprowadzi certyfikowany instruktor - wszystkiego się nauczysz!  

Czy na Syberii naprawdę jest tak zimno? Tak! Temperatury wahają się od -15 do -25 st.C,  jednak klimat jest bardzo suchy co powoduje, że nie odczuwamy tak bardzo niskich temperatur. Spokojnie można wytrzymać cały dzień zabawy na śniegu w normalnym ubraniu narciarskim. Miejsce, które odwiedzamy to tzw. rosyjskie Aspen - w miasteczku można znaleść wiele klubów czy restauracji z wyśmienitym lokalnym jedzeniem oraz nieskończoną ilość atrakcji dla turystów. Znajduje się tu sporo wyciągów narciarskich, można np. pośmigać na snowboardzie a wieczorem udać się do prawdziwej ruskiej bani! 

W drodze powrotnej zatrzymamy się i przenocujemy w Moskwie, zobaczymy z bliska Plac Czerwony, Mauzoleum Lenina i Kreml. Nowoczesne centrum Moskwy zachwyciło już nie jednego podróżnika. Super luksusowe salony i galerie handlowe, mnóstwo najdroższych aut, do tego eleganckie kawiarnie, tego wszystkiego każdy z nas doświadczy.
 

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z wyjazdem! Nasz kontaktowy numer telefonu to 605 601 401  

SYCYLIA – TAJEMNICE CORLEONE
Zapuść się w głąb pięknej Sycylii! Już tej jesieni, zapraszamy na całkowicie nową, niesamowitą trasę wokół tajemniczej wyspy. 
MAROKO – BERBER TEA
Odwiedź motocyklem gorącą afrykańską pustynię! Prawdziwe Maroko od środka – wciągające, zachwycające i bezpieczne.
NOWA ZELANDIA
Odwiedź motocyklem południową wyspę Nowej Zelandii.  Zobacz jak piękne trasy i krajobrazy czekają na Ciebie na końcu Świata