SYBERIA - SKUTERY ŚNIEŻNE
SYBERIA - SKUTERY ŚNIEŻNE
Kiedy zimową porą nasze motocykle odpoczywają w garażach, my możemy zasmakować ogromnej frajdy jeżdżąc skuterami śnieżnymi na dalekiej Syberii. Co Wy na to?

Takie obcowanie z naturą i prawdziwą syberyjską zimą dostarcza niezapomnianych chwil i przeżyć. Zabierzemy Was w prawdziwą podróż na Syberię, do najlepszego kurortu narciarskiego w Rosji. Kilku metrowa pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj przez pół roku, słońce świeci przez większość zimowego czasu a śnieg jest puszysty i suchy.
W sercu Syberii poczujesz wielką radość jeżdżąc skuterami śnieżnymi oraz spotkasz się z gościnnością rdzennych mieszkańców. Pod czujną opieką i kontrolą wykwalifikowanych instruktorów początkujący zaczną swą przygodę ze skuterami śnieżnymi a bardziej zaawansowani poczują różnicę w swobodzie poruszania się po bezkresnych obszarach górzystej tajgi.

Informacje o wyjeździe 

W drodze na Syberię zatrzymamy się i przenocujemy w Moskwie, zobaczymy z bliska Plac Czerwony, Mauzoleum Lenina i Kreml. Nowoczesne centrum Moskwy zachwyciło już nie jednego podróżnika. Super luksusowe salony i galerie handlowe, mnóstwo najdroższych aut, do tego eleganckie kawiarnie, tego wszystkiego każdy z nas doświadczy.
A sam rejs samolotem krajowymi liniami Aeroflotu dopełni naszego szczęścia przed spotkaniem z prawdziwą zimą. Na miejscu zakwaterujemy się w przytulnym i z dobrą domową kuchnią pensjonacie bezpośrednio przy wypożyczalni skuterów śnieżnych. I przez kolejne trzy dni będziemy bawić się w słońcu i śniegu.

Do wyboru uczestników wyjazdu taki sprzęt - informacja o SkiDoo Summit 800 lub Summit 850. To naprawdę imponujący i mocny sprzęt. Nigdy nie jeździłeś skuterem śnieżnym ? To żaden problem! Pierwszy dzień przeznaczony jest na szkolenie, które, profesjonalnie poprowadzi certyfikowany instruktor - wszystkiego się nauczysz!  

Czy na Syberii naprawdę jest tak zimno? Tak! Temperatury wahają się od -15 do -25 st.C,  jednak klimat jest bardzo suchy co powoduje, że nie odczuwamy tak bardzo niskich temperatur. Spokojnie można wytrzymać cały dzień zabawy na śniegu w normalnym ubraniu narciarskim. Miejsce, które odwiedzamy to tzw. rosyjskie Aspen - w miasteczku można znaleść wiele klubów czy restauracji z wyśmienitym lokalnym jedzeniem oraz nieskończoną ilość atrakcji dla turystów. Znajduje się tu sporo wyciągów narciarskich, można np. pośmigać na snowboardzie a wieczorem udać się do prawdziwej ruskiej bani! 

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z wyjazdem! Nasz kontaktowy numer telefonu to 605 601 401  

PORTUGALIA - NAJLEPSZE TRASY W UE
Przygotuj się na cudowne trasy w równie pięknym otoczeniu. Do tego jak zawsze: sprawdzone hotele i klimatyczne restauracje
MAROKO – BERBER TEA
Odwiedź motocyklem gorącą afrykańską pustynię! Prawdziwe Maroko od środka – wciągające, zachwycające i bezpieczne.
USA - ROUTE 66, GRAND CANYON
Poczuj się jak prawdziwy kowboj na motocyklu! Surowe oblicze Ameryki na pięknej Route 66 prosto do Wielkiego Kanionu