SARDYNIA I KORSYKA
SARDYNIA I KORSYKA

Czy wiedziałeś, że Sardynia i Korsyka to wyspy, które są uwielbiane przez europejskich motocyklistów? Głównie ze względu na ciągnące się wokół nich serpentyny, położone nad samym brzegiem morza. Motocyklowe wakacje na Sardynii i Korsyce to siedem dni pełnych słońca, idealnych tras, dobrych wrażeń i zachwycających krajobrazów. Siedem dni, które na miesiące i lata pozostaną w  pamięci a Ty będziesz chciał wracać tu co roku. 
Na ten wyjazd możesz zabrać własny motocykl lub skorzystać z naszej floty (czekają na Ciebie najnowsze modele BMW R1250GS lub F850GS).  Do pokonania mamy 1800 km (około 250-300 km dziennie) a to idealne proporcje trasy i odpoczynku aby nadal czuć przyjemność z jazdy.
CO CZEKA NA CIEBIE NA MIEJSCU?
BELLA KLIMAT: Nie musisz martwić się o pogodę. Sardynia i Korsyka to gwarancja pięknej, słonecznej aury idealnej do jazdy motocyklem. Klimat tworzy też obłędna włoska i francuska kuchnia oraz komfortowe hotele, które odwiedzimy na trasie.
PERFETTO TRASY: Nie musisz wytyczać dróg na trasie - wszystko dostajesz jak na tacy. Sprawdzone, przejechane i największą precyzją, zaplanowane trasy asfaltowe oraz zaprogramowane nawigacje.
CLASSA ORGANIZACJA: Nie musisz martwić się zupełnie o nic. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, pomożemy zabukować dogodny bilet lotniczy, na całej trasie służymy wsparciem doświadczonego serwisanta. Zapewniamy fachową opiekę i wszelkie gwarancje turystyczne. 

Już w pierwszej połowie października możesz wybrać się z nami na najlepsze włoskie i francuskie trasy motocyklowe położone na Korsyce i Sardynii. Na ten wyjazd możesz zabrać własny motocykl lub skorzystać z naszej floty. W Cagliari czekają na Ciebie najnowsze i maksymalnie wyposażone nowe modele motocykli BMW R 1250 GS oraz BMW F 850 GS, których zwinność możesz sprawdzić na serpentynach położonych bezpośrednio nad lazurową wodą Morza Tyrreńskiego.

PERFEKCYJNIE ZAPLANOWANE TRASY PANORAMICZNE
Trasy motocyklowe na Sardynii i Korsyce należą do najpiękniejszych w Europie. Podczas naszych motocyklowych wakacji będziemy poruszali się tzw. trasami panoramicznymi, które charakteryzują się małym natężeniem ruchu, idealnymi i krętymi asfaltami a ich głównymi walorami są krajobrazy, związane z bliskością morza i gór. Drogi te wiją się przez setki kilometrów, przez dzikie tereny, nietknięte ręką człowieka a otoczone są górami , głębokimi przepaściami, kanionami i śródziemnomorską przyrodą. 

WYPOCZYNEK - KLIMATYCZNE I WYGODNE HOTELE w  standardzie *** i ****
Jak zawsze podczas naszych wyjazdów, ogromną uwagę przykładamy do noclegów na trasie. Podczas tego wyjazdu zapewniamy komfortowe i klimatyczne hotele oraz pensjonaty zgodne z atmosferą odwiedzanego regionu. Szczególną uwagę poświęcamy również lokalnej kuchni, zaplanowanej na naszej trasie - ma być smaczna, wyjątkowa i aromatyczna. Na trasie zaplanowane zostały restauracje, których zadaniem, będzie przedstawianie nam walorów kuchni śródziemnomorskiej. 
 

MOTOCYKLE DOSTĘPNE PODCZAS WYJAZDU NA SARDYNIĘ I KORSYKĘ 

Motocykle dostępne podczas tego wyjazdu to najnowsze modele BMW R1250 GS (również w wersji obniżonej)  oraz  BMW F850GS.  Motocykle są w pełnej opcji produkcyjnej a to oznacza, że posiadają wszystkie możliwe systemy takie jak: Podgrzewane manetki, osłony dłoni, RDC-kontrola ciśnienia w kołach, dynamiczne zawieszenie ESA, Dynamiczną kontrolę trakcji DTC, system bezkluczykowy keyless ride, komputer pokładowy PRO, tempomat,  reflektory i kierunkowskazy LED, system HSC - wspomaganie ruszania pod górę, zmieniacz biegów PRO - quickshifter, tyryby jazdy PRO oraz ABS PRO, który umożliwia hamowanie w głębokich zakrętach.  Dla osób które zechcą na motocyklowe wakacje, zabrać własny motocykl zapewniamy ubezpieczony transport motocykli. 

NAWIGACJA NA ZAPLANOWANEJ TRASIE 
Każdy motocykl z naszej floty, który zabierasz na wyprawę, wyposażony jest w najnowszy model nawigacji BMW Navigator z zaprogramowaną trasą podróży. Wystarczy wcisnąć przycisk - Wyspy Dzień 1 a motocykl poprowadzi Cię od hotelu, przez wszystkie zaplanowane atrakcje turystyczne oraz restauracje do miejsca docelowego. Dzięki temu zawsze będziesz podążał wybraną  trasą i nic Cię nie ominie, nawet w sytuacji gdy zechcesz odłączyć się od grupy czy znajomych. Nie musisz też przed wyjazdem kupować i organizować dodatkowych map do własnej nawigacji, obejmujących część świata w której będziesz się poruszał.  Codziennie, podczas porannej odprawy nasz opiekun omówi zaplanowany odcinek, jego charakterystykę oraz elementy na które należy zwrócić uwagę - dzięki czemu zawsze będziesz zorientowany gdzie jesteś i co Cię otacza. Osoby, które zdecydują się zabrać własny motocykl (opcja z transportem) otrzymają szczegółowy plan podróży, zawierający punkty GPS.

Całej naszej podróży zawsze towarzyszy samochód serwisowo-bagażowy, który pełni kilka funkcji podczas wyjazdu. Przede wszystkim zapewnia komfort Twojej podróży, ponieważ przewozi bagaże a dzięki temu Ty jeździsz swobodnie motocyklem bez dodatkowego obciążenia. Jest on również doskonale wyposażony w niezbędne akcesoria serwisowe takie jak zapasowe opony, narzędzia, klocki hamulcowe oraz części serwisowe, które mogą okazać się niezbędne - dzięki temu Twoja podróż nie będzie przerwana w sytuacji awaryjnej. To właśnie tym samochodem podróżuje nasz serwisant, który chętnie pomoże w każdej sytuacji. W naszym samochodzie zawsze jest dodatkowe miejsce dzięki czemu Ty lub Twój pasażer, który będzie chciał odpocząć zawsze może z niego skorzystać. 

Profesjonalny transport motocykli. Ten wyjazd to impreza na którą możesz zabrać własny motocykl. Zapraszamy miłośników wszelkich marek! Zapewniamy bezpieczny transport spod domu uczestnika. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły. 
ZOBACZ JAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJA PRZYGODA NA WŁOSKIEJ WYSPIE 

    

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z wyjazdem! Nasz kontaktowy numer telefonu to 605 601 401  

KOLUMBIA – ŚLADAMI ESCOBARA
Daj się porwać… ekscytującej motocyklowej przygodzie. Poczuj dreszcz emocji, podbijając Amerykę Południową na motocyklu BMW GS! 
TAJLANDIA – ZAKRĘTY I KONTRASTY
Zapomnij o plaży – odkryj prawdziwe oblicze Tajlandii na motocyklu! Mamy dla Ciebie sprawdzone i ekscytująco piękne asfaltowe trasy.
MAROKO – BERBER TEA
Odwiedź motocyklem gorącą afrykańską pustynię! Prawdziwe Maroko od środka – wciągające, zachwycające i bezpieczne.