Rekomendacje

Lech Potyński
Lech Potyński
Wyjazd zorganizowany profesjonalnie na najwyższym poziomie. Szybko, sprawnie, bezpiecznie i miło. Wyjazd dostosowany był do poziomu umiejętności średnio (a jak się okazało nawet i mało) zaawansowanego motocyklisty i zorganizowany tak, żeby pokazać syntezę kraju - czyli to co najbardziej istotne i charakterystyczne dla Maroka. Panowie opiekowali się doskonale ekipą i organizowali nam czas, ale dyskretnie i bez natarczywości. Dla mnie było super - polecam wszystkim taką formę turystyki motocyklowej, a ADVPoland.PL to zawodowcy w najwyższym stopniu i można im zaufać!

Lech Potyński
Redaktor Naczelny magazynu Świat Motocykli
zobacz więcej
Jacek Biłas
Jacek Biłas
Marcowa wyprawa do Maroka była największa moją przygodą motocyklową ostatnich lat. Super trasa, egzotyczne miejsca, różnorodne warunki pogodowe, bezpieczeństwo połączone z doskonałą koordynacją wyjazdu dostarczyło wiele niezapomnianych wrażeń motocyklowych.
zobacz więcej
Wiesław Piwowar
Wiesław Piwowar

Znajomość miejscowych realiów, przekazywanie ważnych spraw dotyczących trasy , atrakcji, ewentualnych zagrożeń w ciekawy i dowcipny sposób podczas codziennych odpraw, powodowały że cała grupa czuła się bezpiecznie i była bardzo ze sobą związana. Czuliśmy się zupełnie bezpiecznie i pewnie podczas całego pobytu: czy to w przypadku drobnych kłopotów , przebicia opony czy tez zakwaterowania w hotelu, wyboru trasy, czy też podczas zwiedzania, czy wspólnych posiłków .

zobacz więcej
Jerzy Markiewicz
Jerzy Markiewicz
Na wyprawach zaimponował mi wysoki poziom organizacji i świetna luźna atmosfera.
Po całym, pełnym wspaniałych wrażeń dniu spędzonym na motocyklu, w hotelu miło mijał czas w towarzystwie pozytywnie zakręconych uczestników wyprawy. Nie jest przypadkiem,tylko regułą, że na tego typu wyjazdach spotyka się ciekawych ludzi , z pasją odkrywania nowych wspaniałych miejsc z siodła motocykla. 
Pożyczony sprzęt był świetnie przygotowany , motocykle praktycznie nowe i świadomość że z tyłu towarzyszy nam bus bagażowo -serwisowy.
Wielki szacun dla Piotra Wyderki i Pawła  /Kudłaty/ - organizatorów . 
zobacz więcej
Kuba Gruszecki
Kuba Gruszecki
Kolega namówił mnie na wyjazd z tą ekipą i była to świetna decyzja! Polecam wyprawy z ADVPoland! Są winkle, widoki, świetne motory, a organizacja całej podróży nie pozostawia złudzeń - mamy do czynienia z profesjonalistami! Świetnie wspominam wyprawę w tym doborowym towarzystwie. Do zobaczenia wiosną na kolejnej!
zobacz więcej
Krzysztof Pluta
Krzysztof Pluta
Wybrałem się na wyprawę z ADV Poland, bo spośród różnych ofert wzbudzali moje największe zaufanie. Kiedy rusza się w daleką podróż z nieznajomymi podejmuje się spore ryzyko. Nie zawiodłem się. Było świetnie, wszystko tak, jak miało być. W dodatku znakomita atmosfera stwarzana przez Piotra, Pawła, Zbyszka i Anię. Nad wszystkim zdalnie czuwała dodatkowo nieoceniona Pani Kasia. Chciałem bardzo pojechać do Afryki na motocyklu. I dzięki nim zrealizowałem swoje marzenie.
zobacz więcej
Krzysztof Widyna
Krzysztof Widyna
Moja rekomendacja jest prosta.
Było SUPER!!!
Tak jak w zeszłym roku było profesjonalnie i miło, a dodatkowe atrakcje w postaci poznania bliżej ludzi z CSS oraz możliwość testowania motocykli BMW były dla mnie dodatkowym bonusem:)
Super podejście do tematu i humor Piotra, Zbyszka oraz pozostałych organizatorów BEZCENNE:)
Na pewno nie był to mój ostatni wyjazd z ADVPOLAND! 
zobacz więcej
Daniel Górski
Daniel Górski
Dlaczego ADV!?
Doskonała organizacja, bezpieczeństwo, najlepsze trasy i sprawdzone noclegi z atrakcjami. Uczestnikom pozostaje tylko czerpać przyjemność z jazdy.
To był mój pierwszy dłuższy wyjazd na moto i pierwszy do Maroka, śmiało mogę powiedzieć że z ADV swobodnie mogą podróżować nie tylko doświadczeni motocykliści, ale też ci którzy zaczynają swoją przygodę z wyprawami na 2 kółkach.
zobacz więcej
Małgorzata Pilarczyk
Małgorzata Pilarczyk
To była nasza pierwsza zorganizowana wyprawa motocyklowa i na pewno nie ostatnia. Portugalia zachwyciła nas swoim urokiem i choć pogoda nas nie rozpieszczała, każdy dzień przynosił moc wrażeń. Całość zorganizowana profesjonalnie, trasy piękne i pełne wyzwań, motocykle bez zastrzeżeń, hotele dobre. Serdecznie polecamy zwiedzanie Lizbony z przewodnikiem - Roman opowiada niezwykle ciekawie. Wyprawa przebiegła bez problemów, bezpiecznie, w przyjacielskiej i radosnej atmosferze. Paweł dziękujemy za wszystko! Do zobaczenia w Maroku
zobacz więcej
Bartosz Łuć
Bartosz Łuć
Znakomite! Profesjonalne przygotowanie tras, świetne motocykle, doskonałe hotele i wyśmienite towarzystwo. Do podróży motocyklowych z „biurem podróży” podchodziłem sceptycznie. Ale już pierwszy kontakt mnie zachęcił do wyjazdu a to, co zastałem na miejscu, przerosło moje oczekiwania. Wyjazd do Maroka uważam za jeden z najfajniejszych swojej karierze motocyklowej. Koledzy chwalili Portugalię. Żałuję tylko, że nie mam tyle czasu, by co roku jeździć z ADV... Ale w przyszłym roku nie odpuszczę :) A gdyby ktoś chciał zobaczyć jak było w Maroko - polecam „Oko na Maroko” :)
zobacz więcej
Bogusław Barnat
Bogusław Barnat
W maju uczestniczyłem w wyprawie do USA,
wyjazd super zorganizowany, fajni ludzie, można z nimi wypocząć i dobrze się bawić. Polecam
zobacz więcej