O nas kilka słów

Jesteśmy zespołem profesjonalistów którzy swoją pasję zamienili w profesję. Czerpiemy radość i energię z tego, co robimy, ponieważ wiemy jak ważną oraz niezwykłą przygodą w życiu każdego motocyklisty jest prawdziwa podróż.

Każda organizowana przez nas wyprawa ma na zawsze jeden, podstawowy, niezmienny cel – Twoją i naszą bezwarunkową satysfakcję. Z każdą wyprawą doskonalimy swoje organizacyjne umiejętności i optymalizujemy profesjonalizm działania. Nie uznajemy kompromisów, ani pobocznych rozwiązań w kwestii aranżacji podróży. Wszystkie elementy muszą być zawsze doskonale dopracowane, pierwszorzędne oraz bezwzględnie najlepsze. Oferujemy Ci za każdym razem maksymalnie korzystne trasy, zjawiskowe krajobrazy i całkowite spełnienie.
Nie planujemy tras, których sami wcześniej nie przejechaliśmy. Długoletnie doświadczenie i częste podróże pozwoliły nam pozyskać sympatię ludzi, którzy zawsze chętnie przywitają również Ciebie

Z własnej praktyki wiemy, które trasy będą dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujące, dlatego starannie je selekcjonujemy, aby wybrać te najodpowiedniejsze. W chwili, gdy pojawią się dwie możliwości przejazdu, ta bardziej hardcorowa i zdecydowanie spokojniejsza dzielimy ekipę na dwie grupy i sam zdecydujesz z którą chcesz pojechać.

Nie jesteśmy urzędnikami tylko ludźmi kochającymi motocyklowe wyprawy, dlatego cechujemy się nieszablonowym podejściem do tematu. Osobno analizujemy każdy wyjazd, chętnie słuchamy sugestii, propozycji oraz wniosków. Ogromnie ważne jest dla nas Twoje zdanie w każdej kwestii. Wsiadając z nami na motocykl stajesz się naszym kolegą. Wszyscy razem tworzymy niezwykłą atmosferę podróży, którą bardzo łatwo nawiązać, gdy ma się wspólną pasję. Dlatego z nami przekonasz się o tym, że z każdej wyprawy wrócisz z bagażem wspomnień, głową pełną wrażeń oraz nowymi przyjaciółmi. Udział w zorganizowanej przez nas wyprawie aranżuje możliwości poznania się ludzi o różnym zawodzie, wieku, miejscu zamieszkania ale o wspólnym zainteresowaniu a ono właśnie niweluje różnice...

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, którym bezpiecznie będziemy transportować Twoją maszynę. Stwarzamy również możliwość wypożyczania motocykli. Wczuwamy się w Twoje położenie przed wyjazdem i udzielamy precyzyjnych odpowiedzi na każde pytanie, żeby umożliwić Ci optymalne przygotowanie. Wyruszając z nami musisz pamiętać wyłącznie o tym aby świetnie się bawić. Zobacz jak prosty może być zagraniczny i daleki wyjazd, który zwykle wiązał się z ogromem formalności ,i planowania. Dzisiaj nie musisz się już niczym zajmować. Zadzwoń lub napisz do nas już teraz i przekonaj się o naszej fachowości oraz zaangażowaniu. Zdecyduj się na wyprawę z osobami, które nie rozmyślą się w ostatniej chwili. Pamiętaj o tym, że niezapomniana przygoda czeka na nas w każdym zakamarku świata, a my czekamy właśnie na Ciebie!

Dołącz do grona tych, którzy już mają bogate wspomnienia !