NEWSY

Zobacz propozycje
najbliższych wyjazdów motocyklowych z ADVPoland!

UWAGA! NOWE TRASY I NOWA BAZA W NEAPOLU Dziś mamy przyjemność ogłosić otwarcie nowych kierunków

UWAGA! NOWE TRASY I NOWA BAZA W NEAPOLU Dziś mamy przyjemność ogłosić otwarcie nowych kierunków 21sie

NOWE BMW R1200GS w Neapolu!
W ADVPoland nigdy nie stoimy w miejscu. Jeśli nie jesteśmy akurat na szlaku z naszymi Klientami, to właśnie szukamy nowych, fascynujących tras na wyprawy i idealnych miejsc pod bazy wypadowe. Czasem potrzebujemy więcej czasu zanim pochwalimy się naszymi „zdobyczami”. W końcu każda lokalizacja musi być w stu procentach sprawdzona, optymalna pod każdym względem. Najlepsza dla wszystkich pasjonatów motocyklowych podróży. Dziś mamy przyjemność ogłosić otwarcie nowej bazy w klimatycznej scenerii włoskiego Neapolu! Jest takie powiedzenie „Zobaczyć Neapol i umrzeć”. Czemu od razu umierać... Nie lepiej najpierw wsiąść na nowiutki motocykl BMW R1200 GS? O tak! 10 sztuk tego cuda z pełnym wyposażeniem stacjonuje teraz w bazie ADVPoland w Neapolu.

Bukujcie miejsca i dosiądźcie GS-a! Czekamy na Was we Włoszech! W tym roku odpalamy pierwszy włoski kierunek. Wyjazdy na Sycylię dostępne w naszej ofercie już od 09.10.2017 

wróć do listy

Zobacz także

Wracamy do podróżowania! Od 1 lipca 2020 wprowadzamy elastyczne zasady rezerwacji zobacz więcej 01lip Wracamy do podróżowania! Od 1 lipca 2020 wprowadzamy elastyczne zasady rezerwacji ELASTYCZNA REZERWACJA
Nikt nie lubi ryzykować. Dlatego gwarantujemy Ci całkowicie bezpieczną rezerwację wyjazdu z ADVPoland. Do 31-go sierpnia zaliczka na wyjazd w wysokości 10% jest w pełni zwrotna, jeżeli wyjazd nie dojdzie do skutku. Możesz również zmienić termin wyjazdu. Niczego nie ryzykujesz!
 
Prze nami kolejna niezapomniana przygoda w USA na motocyklach BMW - trasa nad Pacyfikiem już w Maju zobacz więcej 01sty Prze nami kolejna niezapomniana przygoda w USA na motocyklach BMW - trasa nad Pacyfikiem już w Maju Zobacz galerię zdjęć z ostatniego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych na motocyklach BMW  ADVPOLAND organizatorem GS CHALLENGE 2017 - Największej imprezy BMW Motorrad w Polsce zobacz więcej 10mar ADVPOLAND organizatorem GS CHALLENGE 2017 - Największej imprezy BMW Motorrad w Polsce Tak było na największej w Polsce imprezie dla motocykli BMW - GS Challenge 2017, której organizatorem dla BMW Motorrad było ADVPOLAND.PL To była impreza, na jaką wyznawcy GS-ów czekali od dawna! Za nami kolejna, jedenasta już edycja kultowej imprezy motocyklowej BMW GS Challenge 2017. Były dobre emocje, fantastyczni ludzie, piękna przygoda i adrenalina! Od 8 do 10 września niewielka Łomnica u podnóża Karkonoszy zgromadziła rzeszę sympatyków motocykli BMW GS, którzy przyjechali tu z najbardziej odległych zakątków Polski. Wszystkich zjednoczyło jedno ważne wydarzenie, które na dobre wpisało się w kalendarz każdego szanującego się motocyklisty: BMW GS Challenge 2017. W tym roku w imprezie wzięło udział prawie 200 maszyn spod znaku biało-niebieskiego śmigła. wiedzającym masę wyjątkowych wrażeń!