NEWSY

Zobacz propozycje
najbliższych wyjazdów motocyklowych z ADVPoland!

TAJLANDIA 2018 - Pierwszy w tym roku, sylwestrowy wyjazd już za nami. Zobacz zimę na motocyklu BMW

TAJLANDIA 2018 - Pierwszy w tym roku, sylwestrowy wyjazd już za nami. Zobacz zimę na motocyklu BMW 10sty

Jak znosicie sezon zimowy bez motocykla? Bo u nas robota dosłownie pali się w rękach! Tak jest – w ADVPoland nie ma zimą odpoczynku, nie ma kanapy i pilota w ręku – jest ostra praca nad nowymi kierunkami i trasami motocyklowymi. Właśnie dla takich ludzi jak Wy, wszystkich, którzy nie mogąc doczekać się końca zimy oglądają nasze fotki ze wspólnych wyjazdów – rozwijamy ofertę o nowe, egzotyczne destynacje. Równie piękne, zachwycające i zapewniające niesamowite emocje, jak te, które mamy już w programie.

Niedawno wywiało nas aż na Daleki Wschód. W styczniu objeżdżaliśmy nowe kierunki w Azji, konkretnie: Tajlandia, Birma, Laos i Kambodża.

Zastanawialiście się kiedyś jak takie „budowanie” trasy wygląda z „backstage'u”, tj. z naszej perspektywy? Już mówimy. Zanim konkretny kierunek znajdzie się w naszej ofercie, dokładnie i precyzyjnie, kilometr po kilometrze musimy go sprawdzić. Jedziemy na miejsce i z mapą w ręku wybieramy trasę tak, aby była jak najbardziej atrakcyjna dla motocyklistów. W końcu o niezapomniane wrażenia podczas jazdy chodzi! Objeżdżamy kilkukrotnie taką trasę, aby mieć pewność, że również ci mniej doświadczeni uczestnicy wyprawy nie będą mieli z nią żadnych problemów.

Sprawdzamy z wyprzedzeniem hotele, czy mają odpowiedni standard – w końcu każdemu po całym dniu jazdy należy się komfortowy odpoczynek. Testujemy restauracje, żeby z jednej strony skosztować lokalnej kuchni, a zarazem nie zafundować sobie po drodze żadnych niespodzianek (jeśli wiecie, co mamy na myśli ;)..

I oczywiście: atrakcje! Znajdujemy godne uwagi miejsca, cuda natury i techniki, punkty turystyczne – zarówno te z pierwszych stron przewodników (must-see), jak i mniej znane, ale równie czarujące i zapadające w pamięć. Żeby było gdzie zrobić sobie zdjęcia, które potem będziecie pokazywać znajomym i udostępniać na naszym profilu :)

Mamy doświadczenie w organizacji takich imprez, więc wierzcie nam: umiemy dotrzeć tam, gdzie na własną rękę ciężko byłoby załatwić konieczne formalności.

W ten sposób dotarliśmy do Tajlandii, Birmy, Laosu i Kambodży! Tu na drogach zdecydowanie dominują skuterki, ale nie martwcie się – nie będziemy przesiadać się na taki sprzęt ;) Niezmiennie jesteśmy wierni marce BMW i tylko z nią będziemy podbijać Azję!

A jest co podbijać! Podczas naszej ekspedycji na przetarcie szlaku w Azji zaskoczyły nas wyborne trasy dla motocykli. Takiej jakości asfalt na niesamowicie krętych odcinkach w górach – coś pięknego! Do tego egzotyczne krajobrazy i przyzwoite hotele w niesamowicie klimatycznych miejscach. Jest moc!

Świat jest pełen takich wypasionych miejsc, które już za jakiś czas znajdą się w ofercie ADVPoland! „Wystarczy” je znaleźć, sprawdzić, zaplanować trasę, zabukować hotele, przetestować restauracje, pozałatwiać formalności... Sporo tego, prawda? Ale spokojnie – od tego macie nas, ADVPoland!

Pełną galerię zdjęć z tego wyjazdu znajdziecie w naszej galerii lub klikając tutaj >>>
 

wróć do listy

Zobacz także

Prze nami kolejna niezapomniana przygoda w USA na motocyklach BMW - trasa nad Pacyfikiem już w Maju zobacz więcej 01sty Prze nami kolejna niezapomniana przygoda w USA na motocyklach BMW - trasa nad Pacyfikiem już w Maju Zobacz galerię zdjęć z ostatniego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych na motocyklach BMW  Wracamy do podróżowania! Od 1 lipca 2020 wprowadzamy elastyczne zasady rezerwacji zobacz więcej 01lip Wracamy do podróżowania! Od 1 lipca 2020 wprowadzamy elastyczne zasady rezerwacji ELASTYCZNA REZERWACJA
Nikt nie lubi ryzykować. Dlatego gwarantujemy Ci całkowicie bezpieczną rezerwację wyjazdu z ADVPoland. Do 31-go sierpnia zaliczka na wyjazd w wysokości 10% jest w pełni zwrotna, jeżeli wyjazd nie dojdzie do skutku. Możesz również zmienić termin wyjazdu. Niczego nie ryzykujesz!
 
Już we Wrześniu kolejna wyprawa do USA - tym razem śladami Johna Wayne'a zobacz więcej 01sty Już we Wrześniu kolejna wyprawa do USA - tym razem śladami Johna Wayne'a Już we Wrześniu kolejna wyprawa do USA - tym razem śladami Johna Wayne'a Idealna okazja już we wrześniu ! Zamiast spędzać początek jesieni jak większość, ADVPoland zaprasza w emocjonującą podróż motocyklem po Ameryce! Dołącz do nas, zasmakuj wolności i radości z jazdy w otoczeniu niezmąconej niczym przyrody.
Wrześniową  trasę zaplanowaliśmy tak, aby każdego dnia nie zabrakło na niej atrakcji. Odwiedzimy m.in. Park Narodowy Monument Valley, Grand Canyon słynący z urwisk i majestatycznych wodospadów Zion Park oraz drogę matkę - Route 66  Słowem: natura w swoim najlepszym wydaniu! Najlepsze emocje i najlepszy sprzęt – to również masz zagwarantowane w ramach wyprawy. W trasę ruszamy (a Ty razem z nami!) na nowych modelach motocykli BMW zapewniających wyjątkowy komfort jazdy. A wieczorem, po całym dniu: równie komfortowy wypoczynek w sprawdzonych hotelach.