NEWSY

Zobacz propozycje
najbliższych wyjazdów motocyklowych z ADVPoland!

TAJLANDIA 2018 - Pierwszy w tym roku, sylwestrowy wyjazd już za nami. Zobacz zimę na motocyklu BMW

TAJLANDIA 2018 - Pierwszy w tym roku, sylwestrowy wyjazd już za nami. Zobacz zimę na motocyklu BMW 10sty

Jak znosicie sezon zimowy bez motocykla? Bo u nas robota dosłownie pali się w rękach! Tak jest – w ADVPoland nie ma zimą odpoczynku, nie ma kanapy i pilota w ręku – jest ostra praca nad nowymi kierunkami i trasami motocyklowymi. Właśnie dla takich ludzi jak Wy, wszystkich, którzy nie mogąc doczekać się końca zimy oglądają nasze fotki ze wspólnych wyjazdów – rozwijamy ofertę o nowe, egzotyczne destynacje. Równie piękne, zachwycające i zapewniające niesamowite emocje, jak te, które mamy już w programie.

Niedawno wywiało nas aż na Daleki Wschód. W styczniu objeżdżaliśmy nowe kierunki w Azji, konkretnie: Tajlandia, Birma, Laos i Kambodża.

Zastanawialiście się kiedyś jak takie „budowanie” trasy wygląda z „backstage'u”, tj. z naszej perspektywy? Już mówimy. Zanim konkretny kierunek znajdzie się w naszej ofercie, dokładnie i precyzyjnie, kilometr po kilometrze musimy go sprawdzić. Jedziemy na miejsce i z mapą w ręku wybieramy trasę tak, aby była jak najbardziej atrakcyjna dla motocyklistów. W końcu o niezapomniane wrażenia podczas jazdy chodzi! Objeżdżamy kilkukrotnie taką trasę, aby mieć pewność, że również ci mniej doświadczeni uczestnicy wyprawy nie będą mieli z nią żadnych problemów.

Sprawdzamy z wyprzedzeniem hotele, czy mają odpowiedni standard – w końcu każdemu po całym dniu jazdy należy się komfortowy odpoczynek. Testujemy restauracje, żeby z jednej strony skosztować lokalnej kuchni, a zarazem nie zafundować sobie po drodze żadnych niespodzianek (jeśli wiecie, co mamy na myśli ;)..

I oczywiście: atrakcje! Znajdujemy godne uwagi miejsca, cuda natury i techniki, punkty turystyczne – zarówno te z pierwszych stron przewodników (must-see), jak i mniej znane, ale równie czarujące i zapadające w pamięć. Żeby było gdzie zrobić sobie zdjęcia, które potem będziecie pokazywać znajomym i udostępniać na naszym profilu :)

Mamy doświadczenie w organizacji takich imprez, więc wierzcie nam: umiemy dotrzeć tam, gdzie na własną rękę ciężko byłoby załatwić konieczne formalności.

W ten sposób dotarliśmy do Tajlandii, Birmy, Laosu i Kambodży! Tu na drogach zdecydowanie dominują skuterki, ale nie martwcie się – nie będziemy przesiadać się na taki sprzęt ;) Niezmiennie jesteśmy wierni marce BMW i tylko z nią będziemy podbijać Azję!

A jest co podbijać! Podczas naszej ekspedycji na przetarcie szlaku w Azji zaskoczyły nas wyborne trasy dla motocykli. Takiej jakości asfalt na niesamowicie krętych odcinkach w górach – coś pięknego! Do tego egzotyczne krajobrazy i przyzwoite hotele w niesamowicie klimatycznych miejscach. Jest moc!

Świat jest pełen takich wypasionych miejsc, które już za jakiś czas znajdą się w ofercie ADVPoland! „Wystarczy” je znaleźć, sprawdzić, zaplanować trasę, zabukować hotele, przetestować restauracje, pozałatwiać formalności... Sporo tego, prawda? Ale spokojnie – od tego macie nas, ADVPoland!

Pełną galerię zdjęć z tego wyjazdu znajdziecie w naszej galerii lub klikając tutaj >>>
 

wróć do listy

Zobacz także

ADVPOLAND organizatorem GS CHALLENGE 2017 - Największej imprezy BMW Motorrad w Polsce zobacz więcej 10mar ADVPOLAND organizatorem GS CHALLENGE 2017 - Największej imprezy BMW Motorrad w Polsce Tak było na największej w Polsce imprezie dla motocykli BMW - GS Challenge 2017, której organizatorem dla BMW Motorrad było ADVPOLAND.PL To była impreza, na jaką wyznawcy GS-ów czekali od dawna! Za nami kolejna, jedenasta już edycja kultowej imprezy motocyklowej BMW GS Challenge 2017. Były dobre emocje, fantastyczni ludzie, piękna przygoda i adrenalina! Od 8 do 10 września niewielka Łomnica u podnóża Karkonoszy zgromadziła rzeszę sympatyków motocykli BMW GS, którzy przyjechali tu z najbardziej odległych zakątków Polski. Wszystkich zjednoczyło jedno ważne wydarzenie, które na dobre wpisało się w kalendarz każdego szanującego się motocyklisty: BMW GS Challenge 2017. W tym roku w imprezie wzięło udział prawie 200 maszyn spod znaku biało-niebieskiego śmigła. wiedzającym masę wyjątkowych wrażeń! UWAGA! NOWE TRASY I NOWA BAZA W NEAPOLU Dziś mamy przyjemność ogłosić otwarcie nowych kierunków zobacz więcej 21sie UWAGA! NOWE TRASY I NOWA BAZA W NEAPOLU Dziś mamy przyjemność ogłosić otwarcie nowych kierunków Zapraszamy na Sycylijską imprezę na najnowszych i najbardziej wypasionych, modelach motocykli BMW R1200GS Rallye. Na uczestników czekają gorący włoski klimat, kręte drogi, włoska kuchnia i komfortowe hotele ze specjalną atmosferą regionu. Uczestnikom włoskich wyjazdów uśmiech nie schodzi z twarzy bo przed nimi jedną z piękniejszych i ekscytujących tras motocyklowych na świecie biegnącą wybrzeżem amalfitańskim. Nowa Zelandia 2018 - Veni, vidi, vici. Przybyliśmy, zobaczyliśmy, przejechaliśmy i na pewno wrócimy! zobacz więcej 21gru Nowa Zelandia 2018 - Veni, vidi, vici. Przybyliśmy, zobaczyliśmy, przejechaliśmy i na pewno wrócimy! Nowa Zelandia to równie fantastyczna przygoda jak dzieła Tolkiena! Przed nami ciągnące się po horyzont czarujące krajobrazy – ośnieżone szczyty lodowców wtopione w bezkresny błękit nieba, schodzące do krystalicznie czystych jezior. Pod nami: idealna asfaltowa trasa i kręte szlaki. Przyjemnie ciepło, ale nie upalnie. Słowem: perfekcyjne warunki do jazdy i kolekcjonowania nowych wrażeń, zamiast zamulania w deszczową aurę w kraju.