NEWSY

Zobacz propozycje
najbliższych wyjazdów motocyklowych z ADVPoland!

Styczniowe wyjazdy do słonecznej Tajlandii za nami. W tym roku zabraliśmy tam ponad 50 motocyklistów

Styczniowe wyjazdy do słonecznej Tajlandii za nami. W tym roku zabraliśmy tam ponad 50 motocyklistów 30sty
Tajlandia na motocyklu. Azjatycka egzotyka klasy premium z ADVPoland.PL

Podczas gdy większość osób w styczniu jedynie marzy o lecie, my przekuwamy marzenia w rzeczywistość! W ubiegłym miesiącu biuro turystyki motocyklowej ADVPoland zorganizowało dwa wyjazdy do egzotycznej Tajlandii.
Do Krainy Uśmiechu, jak nazywana jest Tajlandia, zabraliśmy w sumie ponad 60 osób. I faktycznie: wszystkim uczestnikom uśmiech nawet na chwilę nie schodził z twarzy! Było egzotycznie, klimatycznie i jak przystało na ADVPoland: na najwyższym poziomie organizacyjnym.

To było niezapomnianych 12 dni jazdy na trasach wprost stworzonych dla motocykli! Doskonale kręte i pokryte równiutkim asfaltem – te szlaki są mało znane w Europie, a my już kolejny raz objeżdżamy je zbierając fantastyczne wrażenia.Odwiedziliśmy miejsca dobrze znane z przewodników i folderów, jak i poznaliśmy te jeszcze bardziej egzotyczne, niedostępne przeciętnemu turyście, gdzie trudno trafić na własną rękę. Za to mając pod ręką taki sprzęt, jak najnowsze modele motocykli BMW (m.in. BMWF850GS i R1250GS) oraz krok po kroku wytyczoną, zaplanowaną trasę – było czym się emocjonować!

Podczas wyprawy przygotowaliśmy wiele atrakcji wybiegających ponad samo zwiedzanie, podziwianie przyrody i epickich krajobrazów. Na uczestników czekał m.in. rejs łodzią po rzece Mekong i degustacja prawdziwej kuchni tajskiej wraz z warsztatami kulinarnymi. Chętni mogli również zamienić na chwilę motocykl na słonia i przejechać się na jego grzbiecie.

Po dniu pełnym wrażeń uczestnicy mogli liczyć na nocleg w wyjątkowych, klimatycznych hotelach reprezentujących odpowiedni standard. Znalezienie takich, które zapewniają komfort, a zarazem oddają ducha miejsca jest dla nas zawsze priorytetem.Wyprawę zakończyliśmy w samym centrum Bangkoku, gdzie uczestnicy mieli dwa dni wolne na odpoczynek i zwiedzanie tego szczególnego miejsca.

- Mega wyjazd, mega organizacja! – usłyszeliśmy od uczestników.

Nasi klienci i przyjaciele wiedzą, że mogą zaufać doświadczeniu ADVPoland, że nawet na drugim krańcu świata wszystko zapięte będzie na ostatni guzik. Wiemy jak to się robi, bo już kolejny rok z rzędu organizujemy styczniowe wypady do Tajlandii, które przyciągają coraz więcej i więcej uczestników. Niezmiernie nas to cieszy i zarazem motywuje do pracy. Dlatego na każdym wyjeździe rozmawiamy z uczestnikami, pytamy o opinie, udoskonalamy plan trasy, dodajemy nowe miejsca i atrakcje dopracowując wyjazd do perfekcji.

Przekonajcie się już za rok, w styczniu, jak idealną opcją na wyjazd może być wyprawa z ADVPoland do Tajlandii! Pełną fotorelację z wyprawy znajdziecie w naszych galeriach 

wróć do listy

Zobacz także

TAJLANDIA 2018 - Pierwszy w tym roku, sylwestrowy wyjazd już za nami. Zobacz zimę na motocyklu BMW zobacz więcej 10sty TAJLANDIA 2018 - Pierwszy w tym roku, sylwestrowy wyjazd już za nami. Zobacz zimę na motocyklu BMW Zakończyliśmy sylwestrowy wyjazd do Tajlandii oraz pogranicza Birmy, Laosu i Kambodży. Jeździliśmy bardzo atrakcyjnymi trasami motocyklowymi, które dały nam niezapomniane wrażenia z jazdy! Odwiedzaliśmy miejsca godne uwagi, cuda natury i czarujące punkty turystyczne, zarówno te z pierwszych stron przewodników (must-see) jak i te do których ciężko trafić na własną rękę. Wypoczynek zapewniały nam komfortowe i klimatyczne hotele jak i restauracje w których mogliśmy skosztować tradycyjnej, regionalnej kuchni. ADVPOLAND organizatorem GS CHALLENGE 2017 - Największej imprezy BMW Motorrad w Polsce zobacz więcej 10mar ADVPOLAND organizatorem GS CHALLENGE 2017 - Największej imprezy BMW Motorrad w Polsce Tak było na największej w Polsce imprezie dla motocykli BMW - GS Challenge 2017, której organizatorem dla BMW Motorrad było ADVPOLAND.PL To była impreza, na jaką wyznawcy GS-ów czekali od dawna! Za nami kolejna, jedenasta już edycja kultowej imprezy motocyklowej BMW GS Challenge 2017. Były dobre emocje, fantastyczni ludzie, piękna przygoda i adrenalina! Od 8 do 10 września niewielka Łomnica u podnóża Karkonoszy zgromadziła rzeszę sympatyków motocykli BMW GS, którzy przyjechali tu z najbardziej odległych zakątków Polski. Wszystkich zjednoczyło jedno ważne wydarzenie, które na dobre wpisało się w kalendarz każdego szanującego się motocyklisty: BMW GS Challenge 2017. W tym roku w imprezie wzięło udział prawie 200 maszyn spod znaku biało-niebieskiego śmigła. wiedzającym masę wyjątkowych wrażeń! Prze nami kolejna niezapomniana przygoda w USA na motocyklach BMW - trasa nad Pacyfikiem już w Maju zobacz więcej 01sty Prze nami kolejna niezapomniana przygoda w USA na motocyklach BMW - trasa nad Pacyfikiem już w Maju Zobacz galerię zdjęć z ostatniego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych na motocyklach BMW