NEWSY

Zobacz propozycje
najbliższych wyjazdów motocyklowych z ADVPoland!

Prze nami kolejna niezapomniana przygoda w USA na motocyklach BMW - trasa nad Pacyfikiem już w Maju

Prze nami kolejna niezapomniana przygoda w USA na motocyklach BMW - trasa nad Pacyfikiem już w Maju 01sty

Kolejna, majowa, niezapomniana amerykańska przygoda! Ostatnim razem odwiedziliśmy rejony słynnej Gorączki Złota, piękne Parki Narodowe i wybrzeże Oceanu Spokojnego.

Przeciwieństwa najpiękniej wyglądają w zestawie, dlatego w maju zwiedzimy najsuchsze miejsce na świecie (Death Valley), by potem spędzić kilka dni przy samym Pacyfiku. Do małych, klimatycznych miasteczek i wsi przy Route 66 dotrzemy wprost z ogromnego San Francisco i Los Angeles. Pokonamy długie proste, jak i pełne winkli górzyste tereny słonecznej Kalifornii!
W Parkach Narodowych zobaczymy cuda natury: największe sekwoje świata, i ogromne wodospady. Będziemy podziwiać też cuda ludzkich rąk: Golden Gate, czy tamę Hoovera. W metropoliach pokusimy się o zwiedzenie chińskich dzielnic i spróbowanie amerykańskiej kuchni. W małych miasteczkach posłuchamy legend o historiach będących inspiracją do najlepszych westernów. Takie kontrasty kuszą swoją egzotyką i różnorodnością.. jeżeli do tego dodamy podróż po tych miejscach na nowych motocyklach BMW mamy przepis na wyprawę życia! Kolejna edycja już w maju 2018 Nie czekaj, rezerwuj wyjazd już teraz! Od maja 2018 na trasach w USA dostępne będą najnowsze modele motocykli BMW K1600B Bagger !!!

Naszą propozycję majowego wyjazdu do USA znajdziesz klikając tutaj >>> a pełną galerię zdjęć z ostatniego wyjazdu możesz zobaczyć  tutaj >>> 

wróć do listy

Zobacz także

TAJLANDIA 2018 - Pierwszy w tym roku, sylwestrowy wyjazd już za nami. Zobacz zimę na motocyklu BMW zobacz więcej 10sty TAJLANDIA 2018 - Pierwszy w tym roku, sylwestrowy wyjazd już za nami. Zobacz zimę na motocyklu BMW Zakończyliśmy sylwestrowy wyjazd do Tajlandii oraz pogranicza Birmy, Laosu i Kambodży. Jeździliśmy bardzo atrakcyjnymi trasami motocyklowymi, które dały nam niezapomniane wrażenia z jazdy! Odwiedzaliśmy miejsca godne uwagi, cuda natury i czarujące punkty turystyczne, zarówno te z pierwszych stron przewodników (must-see) jak i te do których ciężko trafić na własną rękę. Wypoczynek zapewniały nam komfortowe i klimatyczne hotele jak i restauracje w których mogliśmy skosztować tradycyjnej, regionalnej kuchni. ADVPOLAND organizatorem GS CHALLENGE 2017 - Największej imprezy BMW Motorrad w Polsce zobacz więcej 10mar ADVPOLAND organizatorem GS CHALLENGE 2017 - Największej imprezy BMW Motorrad w Polsce Tak było na największej w Polsce imprezie dla motocykli BMW - GS Challenge 2017, której organizatorem dla BMW Motorrad było ADVPOLAND.PL To była impreza, na jaką wyznawcy GS-ów czekali od dawna! Za nami kolejna, jedenasta już edycja kultowej imprezy motocyklowej BMW GS Challenge 2017. Były dobre emocje, fantastyczni ludzie, piękna przygoda i adrenalina! Od 8 do 10 września niewielka Łomnica u podnóża Karkonoszy zgromadziła rzeszę sympatyków motocykli BMW GS, którzy przyjechali tu z najbardziej odległych zakątków Polski. Wszystkich zjednoczyło jedno ważne wydarzenie, które na dobre wpisało się w kalendarz każdego szanującego się motocyklisty: BMW GS Challenge 2017. W tym roku w imprezie wzięło udział prawie 200 maszyn spod znaku biało-niebieskiego śmigła. wiedzającym masę wyjątkowych wrażeń! Styczniowe wyjazdy do słonecznej Tajlandii za nami. W tym roku zabraliśmy tam ponad 50 motocyklistów zobacz więcej 30sty Styczniowe wyjazdy do słonecznej Tajlandii za nami. W tym roku zabraliśmy tam ponad 50 motocyklistów