NEWSY

Zobacz propozycje
najbliższych wyjazdów motocyklowych z ADVPoland!

Już we Wrześniu kolejna wyprawa do USA - tym razem śladami Johna Wayne'a

Już we Wrześniu kolejna wyprawa do USA - tym razem śladami Johna Wayne'a 01sty

Ruszyła rezerwacja miejsc na wyprawę motocyklową po Ameryce z ADVPoland! Trasa śladami Johna Wayne'a Już we wrześniu możesz odwiedzić takie miejsca i zobaczyć takie rzeczy, po których nic już nie będzie takie samo jak wcześniej... ;) Zapisuj się i ruszaj z nami do Stanów!

Na trasie czeka Cię m.in. ekstremalnie gorąca i równie niesamowita Monument Valley znana ze wszystkich westernów oraz prawdziwe cuda natury – Grand Canyon i HorseShoe Band. Odwiedzimy Las Vegas, gdzie przejedziemy słynnym bulwarem, zrobimy kilka fotek na tamie Hoovera i zaliczymy historyczną Route 66.

Słowem: fantastyczne emocje, przygoda, słońce, motocykl i Ty razem z nami! Za wyprawą stoi ADVPoland – a więc możesz być pewny, że organizacja będzie na najwyższym poziomie. Dokładnie tak jak motocykle, którymi jedziemy – dostaniesz do dyspozycji wypasiony model BMW a od tego roku nowość na wyjazdach do USA - BMW K1600B Bagger! 

Zapisy trwają! Do września jeszcze trochę czasu, ale lepiej nie czekać na ostatnią chwilę. Taki wyjazd w takie miejsce to łakomy kąsek dla wszystkich moto wyjadaczy. Sprawdź szczegóły i zarezerwuj miejsce już dziś!

Szczegóły wrześniowej imprezy znajdziesz klikając tutaj >>>  a galerię zdjęć z poprzedniego wyjazdu klikając tutaj >>>

A wszystkim którym zabraknie miejsc, ADVPoland poleca inne ciekawe kierunki: Maroko, Portugalia, Hiszpania.