KOLUMBIA – ŚLADAMI ESCOBARA
KOLUMBIA – ŚLADAMI ESCOBARA

Daj się porwać… ekscytującej motocyklowej przygodzie. Poczuj dreszcz emocji, podbijając Amerykę Południową na nowych modelach BMW GS! Zaczynamy z grubej rury: jedziemy do Kolumbii śladami Pablo Escobara!


 

Zapraszamy na wyprawę po Kolumbii tropem legendarnego barona narkotykowego! Przygotowaliśmy dla Ciebie trasę, podczas której poznasz prawdziwe oblicze Kolumbii – tej naturalnej, dzikiej, pachnącej świeżo zebraną kawą, jak i tej wielkomiejskiej, w której rządzi człowiek, gdzie czuć ducha nieśmiertelnego Escobara. 

Kolumbia śladami Pablo Escobara to 12 dni jazdy, które na długo zapadną Ci w pamięć. 

Na miejscu czekają na Ciebie najnowsze i maksymalnie wyposażone modele motocykli BMW R1200 GS, BMW F850 GS oraz BMW F750 GS, których zwinność możesz sprawdzić na kolumbijskich trasach.  

Podczas wyprawy będziesz miał okazję skosztować kawy prosto z plantacji, przepłyniesz się łodzią, zwiedzisz Bogotę, najpiękniejsze miasto Kolumbii – Cartagenę, a także zobaczysz owiane złą sławą, a zarazem intrygujące Medellin.

Oczywiście wszystko krok po kroku zaplanowane, starannie przemyślane i bezpieczne – tak, aby nic nie przyćmiło pozytywnych wrażeń z jazdy!

 

PERFEKCYJNIE ZAPLANOWANE TRASY PANORAMICZNE
W 90% asfaltowe, w 100% dostarczające niezapomnianych wrażeń na krętych winklach. Wokół panoramiczne widoki na Morze Karaibskie i ciągnące się po horyzont plantacje kolumbijskiej kawy. Odkryj i pokonaj z nami ścieżki prowadzące przez piękną Kolumbię, którymi kiedyś przemierzał Escobar.

TRASY Z NIEZAPOMNIANYMI WIDOKAMI
Kolumbia jednym kojarzy się z najsłynniejszym kartelem narkotykowym, innym z bezkresnymi plantacjami kawy. Nam kojarzy się ze wspaniałymi trasami, które będziesz miał okazję pokonać na motocyklu! To wyłożone doskonałej jakości asfaltem trasy, które zapewniają piękne wrażenia. Po pierwsze dlatego, że są kręte – tak jak lubimy, po drugie dlatego, że są widokowe – tak jak widzimy na załączonych zdjęciach. Prowadzą przez majestatyczne Andy, epickie kawowe plantacje, wzdłuż wybrzeża Morza Karaibskiego, a na żywo prezentują się jeszcze lepiej!

WYPOCZYNEK – KLIMATYCZNE I WYGODNE HOTELE w standardzie ****
Pablo Escobar lubił otaczać się luksusem w swojej rezydencji (którą też będziesz mógł zwiedzić podczas wyprawy). My również stawiamy na najwyższe standardy i dlatego bukujemy na trasie porządne, minimum czterogwiazdkowe hotele. Zadbane, klimatyczne, ze strzeżonym parkingiem dla naszych motocykli. Dzięki temu masz pewność, że po dniu pełnym wrażeń odpoczniesz jak sam baron: przyjemnie, wygodnie i komfortowo.

Najnowsze modele motocykli BMW GS

Są nowe, gotowe do trasy i naszpikowane systemami ułatwiającymi jazdę. Wybierasz optymalny model dla siebie spośród trzech bawarskich klasyków: BMW R1200 GS, BMW F850 GS oraz BMW F750 GS i jedziesz, zwiedzasz, czujesz potencjał drzemiący w tych maszynach. To motocykle turystyczne, które świetnie sprawdzą się na każdym odcinku naszej kolumbijskiej trasy.

NAWIGACJA REWELACJA
Escobar zanim zginął, długo wymykał się policyjnym obławom. Władze nie potrafiły lub nie mogły go zlokalizować. Za to Ty podczas wyprawy po Kolumbii nie będziesz miał najmniejszego problemu ze zlokalizowanej poszczególnych miejsc, które warto i trzeba zaliczyć na trasie. Wszystko za sprawą zaprogramowanej nawigacji, która poprowadzi Cię przez wszystkie punkty turystyczne i widokowe, atrakcje i restauracje, aż do hotelu, w którym zaplanowaliśmy nocleg. Już prościej zwiedzać motocyklem się nie da!

SAMOCHÓD SERWISOWO-BAGAŻOWY DO USŁUG
Podczas wyprawy do Kolumbii możesz w pełni oddać się podziwianiu tego pięknego kraju. Ekipa ADVPoland z samochodu serwisowego zajmie się resztą. Weźmiemy do auta bagaże, dzięki czemu nie będziesz obciążał motocykla dodatkowymi pakunkami. Weźmiemy do auta także Ciebie lub osobę towarzyszącą, gdy zajdzie taka potrzeba i będziesz chciał chwilowo odpocząć od jednośladu. I oczywiście zatroszczymy się o Twój motocykl, gdy przydarzy się jakaś nieprzewidziana sytuacja, np. jak złapiesz gumę. Mamy bogaty zestaw narzędzi, niezbędne części i nie zawahamy się ich użyć!

ZWIEDZANIE Z POLSKOJĘZYCZNYM PRZEWODNIKIEM 
Cartagena która jest przez wielu nazywana najpiękniejszym miastem w Kolumbii. Chętnie odwiedzana przez turystów kryje w sobie moc atrakcji, zabytków i piękne karaibskie plaże. Miasto zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie musisz mówić po hiszpańsku, żeby zwiedzić i w pełni doświadczyć klimatu tego miejsca. Podczas naszej wyprawy zwiedzisz je z lokalnym, polskojęzycznym przewodnikiem. Tak się podróżuje, amigo, z ADV Poland!

Zobacz także

zobacz kalendarz

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z wyjazdem! Nasz kontaktowy numer telefonu to 605 601 401  

SYCYLIA – TAJEMNICE CORLEONE
Zapuść się w głąb pięknej Sycylii! Już tej jesieni, zapraszamy na całkowicie nową, niesamowitą trasę wokół tajemniczej wyspy. 
SARDYNIA I KORSYKA
Odwiedź dwie niesamowite wyspy!  Czekają na Ciebie najlepsze, widokowe trasy motocyklowe oraz nowe modele motocykli
TAJLANDIA – ZAKRĘTY I KONTRASTY
Zapomnij o plaży – odkryj prawdziwe oblicze Tajlandii na motocyklu! Mamy dla Ciebie sprawdzone i ekscytująco piękne asfaltowe trasy.