GRUZJA – PANORAMICZNE TRASY KAUKAZU
GRUZJA – PANORAMICZNE TRASY KAUKAZU

Wyprawa motocyklowa wokół Gruzji na najnowszych modelach BMW R1250GS HP oraz F850GS. Czeka na Ciebie przygoda w Górach Kaukaz!
 

Gruzja to niezwykła kraina, pełna malowniczych i panoramicznych tras motocyklowych, górskich szczytów Kaukazu, zabytkowych zamków, skalnych miast,  i rozległych pastwisk.  

Zapraszamy na tygodniowy wyjazd w niedostępny na codzień region Kaukazu, podczas którego czeka na Ciebie 1800 km niezapomnianych tras, najnowsze modele motocykli BMW GS, klimatyczne i komfortowe hotele oraz specjalnie wybrane restauracje, serwujące smaczną regionalną kuchnię. 

Podczas tego wyjazdu będziesz miał okazję zwiedzić Batumi zwane gruzińskim Las Vegas, przejedziesz przyciągającą motocyklistów jak magnes, słynną Gruzińską Drogę Wojenną, otoczoną najwyższymi szczytami Kaukazu oraz spędzisz dzień  w malowniczym i kolorowym Tibilisi. Czekają na Ciebie także regionalne winnice w Kacheti, zapierające dech krajobrazy Kaukazu, największe skalne miasto Wardzi oraz niezapomniana wycieczka do kanionu i wodospadu Martvili.

Gruzja to nasza propozycja na najbliższe lato a  sierpień to gwarancja pięknej, słonecznej aury, wprost idealnej do jazdy motocyklem. Ilość miejsc ograniczona więc nie czekaj,  zrób rezerwację już teraz i ciesz się jazdą nowym BMW R1250GS HP lub F850GS!

 

Zobacz, co proponujemy podczas wyprawy motocyklowej wokół Gruzji  

Nasza propozycja wyjazdu motocyklowego wokół Gruzji to fenomenalna trasa, która została starannie przemyślana i ubogacona w doświadczenia i wiedzę fachowych przewodników. To gwarantuje, że zobaczysz miejsca, których urok i piękno sprawią, że zakochasz się w nich bez opamiętania. Wyruszając razem z nami możesz być pewien, że poznasz fantastycznych ludzi, którzy tak jak Ty pasjonują się motocyklowymi wyprawami i wiedzą, co czujesz, gdy wsiadasz na motocykl. 

PRECYZYJNIE ZAPLANOWANE TRASY
Którą trasę wybrać, żeby było ciekawie i emocjonująco? Co warto zobaczyć po drodze? Planowanie zostaw nam! W Gruzji wybraliśmy widokowe i panoramiczne trasy asfaltowe z elementami twardo ubitych odcinków szutrowych. Proponowaną trasą mogą cieszyć się również mniej doświadczeni motocykliści. Czekają na Ciebie trasy klimatyczne i bezpieczne a zarazem zapewniające odpowiednią dawkę wrażeń. Zanim uczestnicy w ogóle wyruszą w podróż, nasza ekipa dokładnie, kilometr po kilometrze sprawdza trasę, objeżdża ją z mapą w ręku i lokalnym przewodnikiem. Wybieramy atrakcje na szlaku i ciekawe miejsca do zwiedzania zarówno z pierwszych stron poradników, jak i te mniej znane, niedostępne dla zwykłego turysty. Odkryj Gruzję razem z ADVPoland!
 

WYPOCZYNEK / KLIMATYCZNE I WYGODNE HOTELE O WYSOKIM STANDARDZIE! 
Czasem tak przyjemnie jedzie się szlakiem, że aż nie chce się schodzić z motocykla. Trzeba jednak wypocząć, przespać się, aby następnego dnia jechało się równie dobrze. W Gruzji proponujemy hotele o wysokim standardzie, klimatem i stylem pasujące do regionu. Czekają na Ciebie, komfortowe pokoje, bezpieczny i strzeżony parking oraz wiele udogodnień. 
Ważne miejsce na trasie tego wypadu zajmują regionalne, aromatyczne restauracje. Specjalnie wybrane pod kątem atmosfery i jakości serwowanych dań.  Czekają na Ciebie degustacje lokalnego wina oraz regionalne pyszności takie jak chaczapuri czy chinkali, które zapewnią dobrą energię do dalszej jazdy.

MOTOCYKLE W NASZEJ WYPOŻYCZALNI 
Wyobrażasz sobie jazdę po Gruzji na niepewnym i niesprawdzonym sprzęcie? Na pewno nie u nas! Podczas tego wyjazdu czekają na Ciebie nowiutkie, ubezpieczone i w pełni wyposażone modele motocykli BMW R1250GS HP oraz F850GS. Nic, tylko wsiadać i jechać! Motocykle dostępne są także w wersji obniżonej - zadzwoń do nas a chętnie doradzimy wybór odpowiedniego modelu. 
 

NAWIGACJA NA ZAPLANOWANEJ TRASIE 
Każdy motocykl z naszej wypożyczalni, wyposażony jest w najnowszy model nawigacji BMW z zaprogramowaną trasą podróży. Wystarczy wcisnąć przycisk - Gruzja Dzień 1 a motocykl poprowadzi Cię od hotelu, przez wszystkie zaplanowane atrakcje turystyczne oraz restauracje do miejsca docelowego. Dzięki temu zawsze będziesz podążał wybraną  trasą i nic Cię nie ominie nawet w sytuacji gdy zechcesz odłączyć się od grupy czy znajomych. Codziennie, podczas porannej odprawy nasz opiekun omówi zaplanowany odcinek, jego charakterystykę oraz elementy na które należy zwrócić uwagę.

SAMOCHÓD SERWISOWO-BAGAŻOWY NA TRASIE 
Podczas wypadu do Gruzji na całej trasie towarzyszy nam samochód serwisowy. Bus zapewnia pełne i fachowe wsparcie w przypadku niespodziewanej awarii w trakcie jazdy. Złapałeś gumę na trasie? Kierunkowskaz odmówił posłuszeństwa? Żaden problem! Nasz pojazd serwisowy jest doskonale wyposażony we wszelkie niezbędne do naprawy akcesoria. Ale to nie wszystko! Samochód oprócz sprzętu serwisowego wozi też bagaże. Dzięki temu nie musisz pakować niczego do kufrów czy plecaka. Wrzucasz wszystko do auta i ruszasz przed siebie wolny od wszelkich obciążeń! 

LUBISZ ZWIEDZAĆ? POZNAWAĆ NOWE KULTURY I ZWYCZAJE?  
Sama jazda na motocyklu to piękna sprawa, ale jak już jesteś w regionie Kaukazu to warto zobaczyć coś więcej poza emocjonującymi trasami. Czeka na Ciebie moc dodatkowych atrakcji od ogniska z regionalną muzyką i wizyty w najlepszej winnicy przez degustacje lokalnych potraw, aż po wycieczkę jeepem w okolicę najwyższego szczytu Kaukazu! O tak – na takiej wyprawie na pewno nie będziesz się nudził! Będziesz miał też okazję zwiedzić wyjątkowe miejsca w Tibilisi z polskojęzycznym przewodnikiem. Zapewniamy przewodników, którzy są prawdziwą skarbnicą wiedzy o kraju i potrafią pokazać takie miejsca, których nie znajdziesz w pierwszym lepszym informatorze. 

Wybierając naszą propozycję korzystasz:
- z możliwości jazdy po Gruzji najnowszym modelem motocykla BMW 
- z naszego doświadczenia i perfekcyjnie przygotowanej trasy
- z udogodnień na trasie oraz wsparcia opiekunów 

Zobacz także

zobacz kalendarz

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z wyjazdem! Nasz kontaktowy numer telefonu to 605 601 401  

SYCYLIA – TAJEMNICE CORLEONE
Zapuść się w głąb pięknej Sycylii! Już tej jesieni, zapraszamy na całkowicie nową, niesamowitą trasę wokół tajemniczej wyspy. 
SARDYNIA I KORSYKA
Odwiedź dwie niesamowite wyspy!  Czekają na Ciebie najlepsze, widokowe trasy motocyklowe oraz nowe modele motocykli
USA – CALIFORNIA DREAM
Odkryj Nowy Świat w siodle motocykla BMW! Kompleksowo zorganizowana wyprawa na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.