Dlaczego ADVPoland?

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA I DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH PROPOZYCJI. CZEGOŚ BRAKUJE ? ZAPYTAJ! CHĘTNIE O TYM POROZMAWIAMY

MOTOCYKLE, KTÓRYMI BĘDZIESZ SIĘ PORUSZAŁ NA NASZYCH WYPRAWACH
ADVPoland Oficjalny Partner BMW Motorrad jako jedyne w Polsce dysponuje własną flotą, najnowszych i najbardziej wyposażonych modeli motocykli BMW, które udostępnia uczestnikom, organizowanych wyjazdów. Dzięki temu podczas wyprawy masz możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami BMW Motorrad ale też nie musisz matrwić się o transport własnego motocykla i jego przygotowanie a także o koszty związane z eksploatacją podczas wyjazdu. Twoim zadaniem jest tylko wsiąść do samolotu i odebrać przygotowany do jazdy motocykl. Decydując się na motocykl z naszej floty masz stu procentową pewność, że dostajesz do dyspozycji nowy model, ubezpieczony i właściwie przygotowany do pokonania zaplanowanej trasy. Razem z najwyższej klasy sprzętem BMW zapewniamy kompleksowe wyposażenie – najnowszy model nawigacji BMW Navigator z planem podróży(zaprogramowana trasa, którą będziesz się poruszał) i inne niezbędne akcesoria, jak. np. wodoodporne torby, kufry BMW, idealnie sprawdzające się w roli oparcia pasażera lub bagażu podręcznego. (Twój bagaż główny jedzie samochodem serwisowym) Do tego wsparcie bezbłędnego mechanika, który zjadł zęby na konserwacji i naprawach motocykli dysponując pełną paletą części zamiennych. Ponadto każdy z motocykli monitorowany jest przez system GPS dzięki czemu na koniec dnia otrzymasz szczegółowy raport z własnego przejazdu zawierający takie dane jak: pochylenia, ilości pokonanych zakrętów, użycia hamulców, wykorzystanie manetki gazu czy mocy silnika itp. ADVPoland dysponuje również profesjonalnym, licencjonowanym i ubezpieczonym transportem motocykli dzięki czemu uczestnicy mogą również zabrać na wyprawę własne motocykle nie martwiąc się o jego losy podczas transportu. Kierowca odbiera Twój motocykl z pod domu a po wyprawie odstawia go po wcześniejszym umyciu. Motocykle przekazywane do transportu podróżują w zamkniętych skrzyniach nie narażone na działanie warunków atmosferycznych. Jeżeli lubisz swój motocykl to zapewne wiesz jak istotnie jest aby nie podróżował on na otwartej lawecie przez całą Europę narażony na działanie kurzu, soli, deszczu i śniegu. Podczas podróży organizowanych przez ADVPoland w trakcie których nie ma możliwości skorzystania z naszej floty lub transportu własnych motocykli (np. USA, Nowa Zelandia, Tajlandia) korzystamy tylko z wcześniej sprawdzonych wypożyczalni należących do sieci Oficjalnych Partnerów BMW Motorrad zapewniających standard sprzętu zgodny z naszymi oczekiwaniami, odpowiednie ubezpieczenie oraz opiekę serwisową.


NIE OSZCZĘDZAMY NA TWOIM ODPOCZYNKU - NOCLEGI W STANDARDZIE PREMIUM
Podczas organizowanych przez nas wyjazdów zapewniamy uczestnikom odpoczynek w sprawdzonych i klimatycznych hotelach o wysokim standardzie ****, zgodnych z atmosferą danego regionu. Do dyspozycji naszych gości są wygodne pokoje jedno lub dwu osobowe. Bardzo istotna dla nas jest infrastruktura hoteli (bezpieczny lub strzeżony parking), dostęp do WiFi oraz lokalizacja hotelu na naszej trasie. Szczególną uwagę zwracamy na odwiedzane restauracje (również te zaplanowane na trasie naszego przejazdu), których zadaniem jest przedstawienie uczestnikom naszych wyjazdów, lokalnej rewelacyjnej kuchni pełnej aromatów i smaków odwiedzanego regionu. Kto z nami już był ten wie, że zarówno wypoczynek w hotelach na trasie jak i lokalna kuchnia stoją na najwyższym poziomie.

ZAPLANOWANE TRASY - PRZYGOTOWANE SPECJALNIE DLA NAJLEPSZYCH MOTOCYKLOWYCH WRAŻEŃ
Zanim konkretny kierunek znajdzie się w naszej ofercie, dokładnie i precyzyjnie, kilometr po kilometrze musimy go sprawdzić. Jedziemy na miejsce z mapą w ręku oraz lokalnym przewodnikiem, wybieramy trasę tak aby była jak najbardziej atrakcyjna dla motocyklistów. Objeżdżamy trasę kilkukrotnie, aby mieć pewność, że również ci mniej doświadczeni uczestnicy nie będą mieli żadnych problemów. Korzystamy z usług lokalnych przewodników, znajdujemy atrakcje, miejsca godne uwagi, cuda natury i techniki zarówno te z pierwszych stron przewodników (must-see), jak i te mniej znane ale równie czarujące i zapadające w pamięć. Mamy największy staż oraz doświadczenie w Polsce w organizacji takich imprez, więc uwierzcie nam umiemy dotrzeć tam gdzie ciężko zrobić to na własną rękę. Zaskoczymy Was wybornymi, niesamowicie krętymi trasami motocyklowymi oraz egzotycznymi krajobrazami.

NAJNOWSZE MODELE NAWIGACJI MOTOCYKLOWEJ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Każdy z motocykli jaki zabierasz na wyjazd, wyposażony jest w najnowszy model nawigacji motocyklowej BMW Motorrad. Urządzenie jest przygotowane do wybranej trasy oraz zaprogramowane tak abyś podczas podróży nie pominął ciekawego odcinka jak żadnego istotnego punktu. Kiedy nas już odwiedzisz i odbierzesz motocykl, naciśniesz w nawigacji przycisk np. Maroko Dzień 1 i nawigacja poprowadzi Cię z hotelu w którym się obudzisz, poprzez zaplanowane punkty trasy do hotelu w którym zjesz wyśmienitą obiadokolację i odpoczniesz przed następnym dniem.
Dodatkowo przed wyjazdem abyś mógł się zapoznać się z zaplanowaną trasą otrzymasz dokładnie przygotowany harmonogram wyjazdu oraz plan podróży zawierający szczegółowe informacje o najlepszych odcinkach, charakterystycznych punktach szczególnych, restauracjach jak i namiarach GPS na hotele w których będziemy nocować.

SAMOCHÓD SERWISOWY ZAWSZE TOWARZYSZY NASZEJ WYPRAWIE
Całej naszej podróży zawsze towarzyszy samochód bagażowy, który pełni kilka funkcji podczas wyjazdu. Przede wszystkim zapewnia komfort Twojej podróży ponieważ przewozi bagaże a dzięki temu Ty jeździsz swobodnie motocyklem bez dodatkowego obciążenia. Jest on również doskonale wyposażony w niezbędne akcesoria serwisowe takie jak komputer, zapasowe opony, klocki, żarówki, oleje, smary i części serwisowe, które mogą okazać się niezbędne - dzięki temu Twoja podróż nie będzie przerwana w sytuacji awaryjnej. To właśnie tym samochodem podróżuje nasz serwisant, który chętnie pomoże np. przy przebitej oponie. Dodatkowo dzięki temu, że samochód jest obecny na trasie mogą skorzystać z niego osoby, które źle się poczują podczas wyjazdu czy nawet osoby towarzyszące nie jeżdżące motocyklem.

OPIEKA PRZED WYJAZDEM ORAZ PODCZAS WYJAZDU
Nasz Team poza kierunkowym turystycznym wykształceniem podsiada również spore doświadczenie motocyklowe. Nasze biuro pracuje codziennie od poniedziałku do piątku a telefony komórkowe czynne są cały czas. Nie krępuj się zadawać pytań! Dzięki temu pozyskasz wszelkie niezbędne informacje. My chętnie przed wyjazdem pomożemy lub doradzimy w każdym temacie związanym z wyjazdem np.:

- wyborze i dostosowaniu odpowiedniego motocykla na wyprawę
- jeżeli wcześniej nie miałeś kontaktu z motocyklami BMW umówimy Cię na jazdę demonstracyjną u najbliższego Dealera
 • udzielimy wyczerpującej informacji dotyczącej danego kierunku
 • przygotujemy oraz udostępnimy komplet informacji przed wyjazdem (roadbook, plan wyjazdu, informację o transferach itp.)
 • pomożemy w zakupie raz wyborze najkorzystniejszego biletu lotniczego oraz dodatkowego ubezpiecznie podróżnego
 • pomożemy w uzyskaniu ewentualnych wiz wjazdowych do danego kraju.
 • pomożemy w sporządzeniu niezbędnych deklaracji celnych oraz odpraw niezbędnych dla motocykli oddanych do transportu.

Podczas Twojego wyjazdu również będziesz pod dobrą opieką! Przez cały czas wyjazdu, dostępny będzie serwisant oraz opiekun doskonale znający dany teren, który chętnie pomoże we wszystkich sprawach technicznych oraz formalnych (przeprawy graniczne, tłumaczenie itp.)

Pojedziesz w towarzystwie osób z bogatym doświadczeniem zarówno turystycznym jak i motocyklowym. Potrafiących odnaleźć się w każdej sytuacji. Opiekunowie wyjazdu znają trasę jak i warunki na niej panujące jak własną kieszeń. Poruszali się nią wielokrotnie oraz prowadzili po niej niejedną grupę. 

 • pomożemy przygotować motocykl / nawigację do wyjazdu na dany odcinek
 • przeprowadzimy poranną odprawę dnia podczas której przekaże niezbędne informacje o danym odcinku
 • pomożemy w problemach komunikacyjnych (język obcy)
 • pomożemy w sytuacjach awaryjnych
 • pomożemy we wszystkich sprawach formalnych (bilety, przeprawy promowe, granica itp.)
 • pomożemy w integracji grupy. Nie musisz obawiać się nowego towarzystwa! To rolą opiekunów jest wytworzenie takiej atmosfery, aby wszyscy dobrze się bawili podczas wyjazdu.

LEGALNIE DZIAŁAJĄCE BIURO PODRÓŻY - NIE STOSUJEMY SKRÓTÓW KOSZTEM TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA
ADV Sp.Zo.o. jest zgłoszonym oraz legalnie działającym organizatorem turystyki, zarejestrowanym w Śląskim Wojewódzkim Urzędzie w Katowicach, z gwarancjami ubezpieczeniowymi sięgającymi niebagatelnej kwoty 400.000 PLN. Dzięki takim gwarancjom Twój wyjazd jak i środki jakie przeznaczysz na jego realizację są bezpieczne. Każdy uczestnik naszych wyjazdów posiada polisę ubezpieczeniową w zakresie KL oraz NNW. Dzięki współpracy partnerskiej z największymi firmami ubezpieczeniowymi dla naszych Klientów przewidziane są oferty na dodatkowe ubezpieczenia turystyczne zawierane na preferencyjnych warunkach. Posiadamy największe doświadczenie w branży - ADV jako jedyna taka działalność w Polsce zorganizowała najwięcej wyjazdów motocyklowych. Prowadzimy grupy po Afryce, Europie, USA oraz Azji. Z naszych usług skorzystało już prawie 2500 osób


PODRÓŻ W GRUPIE LUB NA WŁASNĄ RĘKĘ - JEŹDZISZ JAK LUBISZ
Doskonale to rozumiemy! Absolutnie nie ma konieczności jazdy gęsiego.  Chcesz jechać razem z opiekunem i innymi riderami? Proszę bardzo! Wolisz jazdę na własną rękę? Droga wolna! Spotkamy się wieczorem w ustalonym wcześniej hotelu. Niemniej biorąc pod uwagę możliwość ewentualnej awarii gdzieś z dala od cywilizacji rekomendujemy podróż w towarzystwie. Zawsze bezpieczniej, weselej, raźniej i przyjemniej!
KORZYSTAMY Z POMOCY LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW
Nikt nie jest bardziej zorientowany w terenie niż lokalni przewodnicy. To oni znają każdy zakamarek miejsc szczególnie ważnych turystycznie. Dlatego też na naszych trasach w takich miejscach jak Marrakesz, Fez, Lizbona, Neapol czy Palermo umożliwiamy uczestnikom skorzystanie z polskojęzycznych, licencjonowanych przewodników. Dzięki temu łatwo zapoznasz się z kulturą i zwyczajami panującymi w danym kraju oraz dotrzesz do miejsc nie tylko znanych z poradników turystycznych ale również takich do których ciężko trafić na własną rękę.