ALPY - ROLLERCOASTER
ALPY - ROLLERCOASTER

Buzująca adrenalina i ekstremalne emocje staną się motywującym towarzyszem Twojej podróży po skalistych Alpach. Zapierające dech w piersiach krajobrazy połączone z krętymi zakrętami pozwolą Ci na nowo obudzić nieokiełznaną fascynację motocyklowymi trasami. Wybierając się z nami na ten rajd przeżyjesz chwile, które sprawią, że nie będziesz się chciał rozstawać ze swoimi dwoma kółkami. Odkryjesz nieznane zakątki gdzie potęga natury nie pozwoliła człowiekowi odcisnąć swojego śladu. Stworzymy Ci szansę na maksymalną integrację z nieskażoną przyrodą, damy upragnione wytchnienie od gwaru miejskiego szumu oraz pozwolimy na nowo dostrzec niezakłócony blask perfekcyjnej natury. Wszystko to i wiele więcej stanie się Twoim udziałem za sprawą motocyklowej wyprawy marzeń.

WYZWANIE !
Wyruszając z nami w tę trasę staniesz „twarzą w twarz” z najbardziej wymagającymi zakrętami oraz drogami, które będą wymagały od Ciebie maksymalnego zaangażowania oraz umożliwią Ci odczucie niebywałej frajdy. Wspólnie z Toba stawimy czoła wysokogórskim trasom, bezkresnym serpentynom i niebanalnym terenom. Z fantazją oraz pasją w oczach pokonasz z Nami atrakcyjną trasę łączącą Monachium z przełęczą Grossglockner w Austrii. Jazda po tej wyjątkowo pięknej krainie geograficznej, z pewnością zapewni Ci optymalną ilość niezapomnianych wrażeń, które będziesz wspominał do końca życia. Z przełęczy przeniesiemy się na pętle Dolomitów w rejonie Alp Włoskich, gdzie po raz kolejny przekonasz się o tym, jak ważną dla Ciebie jest miłość do motocyklu.  

PROFESJONALIZM !
W Austrii zadbamy o Twoje odpowiednie umiejętności i profesjonalnie przeszkolimy Cię z jazdy po ciasnych oraz wąskich zakrętach. Pod kontrolą profesjonalistów opanujesz technikę prawidłowego reagowania oraz zyskasz brawurowe umiejętności. Z Nami staniesz się prawdziwym królem szos, którego nie przestraszy żaden zakręt. Skutecznie pokażemy Ci jak czerpać nieopisaną satysfakcję z efektywnej jazdy, którą będzie, przede wszystkim bezpieczna. Z naszą pomocą zyskasz status profesjonalisty, który zawsze będzie potrafił zastosować właściwą technikę, aby odpowiednio stymulować swoją maszynę. Twoja lekkość oraz gładkość umiejętnego pokonywania, nawet skomplikowanej trasy spowoduje, że w każdym miejscu będziesz czerpał radość z przemierzania spektakularnych krajobrazów. Perfekcyjnie pokonasz tysiące drogowych zawijasów otoczonych strzelistymi szczytami Alp i z podziwem spojrzysz na skalną rzeźbę, która niemal gubi się w puszystych obłokach. Zadbamy o Ciebie w każdych okolicznościach i umożliwimy Ci dotarcie do miejsc, do których sam nie miałbyś dostępu.

NOCLEGI W JEDNYM PENSJONACIE !
To jeszcze nie koniec udogodnień - noclegi w jednym pensjonacie, który znajduje się w centrum Alp a z którego to codziennie będziemy wyruszać na kręte drogi. Do dyspozycji uczestników wyjazdu pozostają wygodne pokoje jedno i dwuosobowe, dobrze zaopatrzony bar z muzyką regionalną oraz sala bilardowa a wieczornych atrakcji w pensjonacie może być wiele: ognisko z kiełbaskami i przekąskami, spacer z pochodniami i winem, degustacja regionalnych serów i wina przy aktywnym udziale muzykantów, turniej bilarda zakrapiany winem i piwem. Dla mniej temperamentnych wieczorek filmowy z lemoniadą. (niektóre z atrakcji dodatkowo płatne w pensjonacie)  

DOSKONALENIE dla Klubowiczów - każde szkolenie motocyklowe podnosi poziom bezpieczeństwa ! !

Podczas imprezy możecie skorzystać z cennych wskazówek instruktora. Korzystając z jego wskazówek technika jazdy z pewnością się poprawi a radość z zakrętów wskoczy na nieznane dotąd pułapy. Opieka instruktora nie jest obowiązkowa, zainteresowani wnoszą dodatkową opłatę (szczegóły w zakładce "Dodatkowe") Grupa podczas takiego szkolenie może liczyć maksymalnie 4 motocykle. Zależy nam bowiem na tym, żebyś nie tylko spędził z nami niezwykły czas przemierzając niezwykłe trasy, ale byś czerpał z jazdy coraz większą frajdę. Dlatego przygotowaliśmy szkolenie, które bezie się składało z 2 etapów, podczas których będziemy z Tobą ćwiczyć i doskonalić zaawansowane techniki jazdy. Dzięki nim kolejna wyprawa dostarczy Ci jeszcze więcej emocji oraz adrenaliny. Wszystko odbędzie się pod okiem profesjonalistów, którzy zapewnią bezpieczeństwo oraz skuteczność zajęć. Wyćwiczysz dzięki temu prawidłowe nawyki i zwiększysz efektywność oraz bezpieczeństwo swojej jazdy. Po kursie doskonale wykonasz:

- hamowanie awaryjne i skuteczne wykorzystanie obu hamulców
- przeciwskręt w zakrętach wolnych i szybkich oraz wykorzystanie go w sytuacjach awaryjnych
- gwałtowne omijanie przeszkody
- pokonywanie trudnych zakrętów, agrafek, serpentyn
- umiejętność głębokiego złożenia się w zakręt
- dynamika jazdy w zakręcie
- efektywne przyspieszanie i technika szybkiej zmiany biegów
- hamowanie w zakręcie i awaryjne hamowanie w zakręcie

Dodatkowo omawiane będą elementy takie jak:
- przygotowanie motocykla do jazdy ( odpowiednia regulacja zawieszenia)
- właściwa pozycja na motocyklu 
- niebezpieczeństwa podczas hamowania 
- zasady jazdy z pasażerem 
- zasady odpowiedniego pakowania motocykla 

 

ELASTYCZNOŚĆ
Od Ciebie zależy, czy będziesz podróżował w 4 bądź maksymalnie 5 osobowych grupach, czy może przemierzysz trasę wyłącznie w towarzystwie swoich refleksji, zachwytów i radości. Nasza propozycja stanowi niezwykle oryginalną ofertę, której nie znajdziesz nigdzie innej, jednak w miarę możliwości umożliwimy Ci jej modyfikację. Jesteśmy elastyczni do granic możliwości i zawsze zmierzamy do tego, abyś odczuł satysfakcję oraz zadowolenie ze stworzonych przez nas możliwości. Z Nami Ty masz decydujący głos, który nie tylko słyszymy ale również słuchamy. 

Na co jeszcze czekasz ?!

Wybierając naszą propozycję korzystasz:
- z możliwości wypróbowania nowego BMW GS
- ze szkoleń bezpiecznej jazdy i pokonywania zakrętów
- z naszego doświadczenia
- z map i przewodników po niedostępnych szlakach
- ze zniżek jakie posiadamy w hotelach i pensjonatach
 

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz

Kontakt telefoniczny 605 601 401 lub 883 130 000 Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to chętnie na nie odpowiemy!

SARDYNIA I KORSYKA
Odwiedź dwie niesamowite wyspy!  Czekają na Ciebie najlepsze, widokowe trasy motocyklowe oraz nowe modele motocykli
MAROKO - BERBER TEA
Odwiedź motocyklem gorącą afrykańską pustynię! Prawdziwe Maroko od środka – wciągające, zachwycające i bezpieczne.
USA - TRASA NAD PACYFIK
Odkryj Nowy Świat w siodle motocykla BMW! Kompleksowo zorganizowana wyprawa na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.