TAJLANDIA
TAJLANDIA

Czy przejechałeś kiedyś 1300 zakrętów jednego dnia ? Nie ? To najwyższy czas to zmienić a Tajlandia to doskonałe miejsce na takie manewry! 

Bardzo niewielu motocyklistów miało przywilej zapuszczenia się w taki zapierający dech w piersiach region. Jazda z pewnością przekroczy Twoje oczekiwania.
 

10 dniowa wyprawa w obłędnym klimacie dzikiej dżungli, bananowców i niezapomnianej tajskiej kuchni. Podczas  tej fantastycznej podróży motocyklowej będziesz jeździć najlepszymi drogami w Azji Południowej. To niewiarygodne, ile krzywych jest w południowej Tajlandii. Tej wyprawie towarzyszą piękne świątynie,  egzotyczna przyroda i uśmiechnięci ludzie.

Od Chiang Mai jedziemy na północ do rzeki Mekong, dalej linią życia Azji Południowo-Wschodniej i zwiedzamy słynny Złoty Trójkąt. Na dawnych szlakach przemytu jedziemy przez dżunglę wzdłuż granicy z Myanmarem.
Droga do Pai nazywa się drogą tysiąca krzywych co odbieramy z przyjemnością! Wiele tysięcy krzywych później spoglądamy na niewiarygodne motocyklowe doświadczenie w kraju uśmiechu.

Podróż może nie zawsze jest łatwa ... ale zawsze warto!

Zwiedzamy przepiękne miejsca, odwiedzamy trudno dostępne zakątki, przemierzamy parki narodowe z niespotykaną u nas florą i fauną a co najważniejsze - poczujemy klimat dalekowschodnich klasztorów i świątyń oraz magię buddyjskiej religii. 
Dzień rekreacyjny spędzimy w znanym na całym świecie Bangkoku, gdzie zobaczymy między innymi targ wodny, Złotego Buddę a z motocykla przesiądziesz się na słonia!  

Tajlandia ma wszystko aby Twoja podróż stała się przygodą Twojego życia. Niesamowicie kręte drogi, położone na idealnym asfalcie na południu tego kraju idealnie nadają się do jazdy motocyklem a z dala od miast ruch jest minimalny. W podróży towarzyszem twym będzie motocykl BMW. 

Ta podróż, pozwoli Ci zagłębić się w barwną historię Bangkoku, zasmakować egzotyki tak kolorowej i pięknej. Setki kilometrów jakże krętych dróg.  Gorące podjazdy i chłodna wilgoć dżungli. Wszechobecna równość i różnorodność zaskoczy Cię i zdobędzie bez reszty.  Smaki i zapachy zostaną w twej pamięci na długo.  

HOTELE NA TRASIE
Hotele, które dobieramy na każdej trasie, są przez nas sprawdzane pod wieloma kątami - ma być klimatycznie, przyjemnie i na odpowiednim poziomie. Zobacz, w jakich hotelach będziesz spał po wyczerpującym dniu na motocyklu. Znalezienie ich nie jest prostą sprawą!

MOTOCYKLE DOSTĘPNE PODCZAS WYJAZDU - Skontaktuj się z nami a doradzimy wygodny model!
Podczas wyjazdu do Tajlandii dostępne modele to: BMW F700GS, BMW F800GS, BMW F800GS ADVENTURE, BMW R1200GS.

Każdy z motocykli, który zabierasz na wyprawę po Tajlandii jest dodatkowo wyposażony w najnowszy system nawigacji BMW Motorrad wraz z planowanymi trasami oraz punktami szczególnymi takimi jak: Hotele, restauracje, punkty widokowe i turystyczne.  

LUDZIE KTÓRYCH POZNASZ
Tajowie nastawieni są przyjaźnie do odwiedzających ich turystów. Przejeżdżający wioskami motocykliści wzbudzają nieukrywaną ciekawość. Niejednokrotnie możesz poczuć się jak wielka gwiazda !  

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz
Zobacz propozycje
najbliższych wyjazdów motocyklowych z ADV Poland!
HISZPANIA - ROLLERCOASTER
Sprawdź się na krętych trasach Półwyspu Iberyjskiego. Wykwalifikowany opiekun i serwisant zawsze są do Twojej dyspozycji
PORTUGALIA
Przygotuj się na cudowne trasy w równie pięknym otoczeniu. Do tego jak zawsze: sprawdzone hotele i klimatyczne restauracje
USA - PACYFIK
Poczuj się jak prawdziwy kowboj na motocyklu! Surowe oblicze Ameryki na pięknej trasie prosto do Wielkiego Kanionu