TAJLANDIA - ZAKRĘTY I KONTRASTY
TAJLANDIA - ZAKRĘTY I KONTRASTY

Czy przejechałeś kiedyś ponad 1800 zakrętów jednego dnia ? Nie ? To najwyższy czas to zmienić a Tajlandia to doskonałe miejsce na takie manewry! 

Bardzo niewielu motocyklistów miało przywilej zapuszczenia się w taki zapierający dech w piersiach region. 10 dniowa wyprawa w obłędnym klimacie dzikiej dżungli, bananowców i niezapomnianej tajskiej kuchni. Podczas  tej fantastycznej podróży motocyklowej będziesz jeździć najlepszymi drogami  Azji Południowej. To niewiarygodne, ile pięknych zakrętów i jaki asfalt znajduje się jest w Tajlandii.  Tej wyprawie towarzyszą piękne świątynie,  egzotyczna przyroda i uśmiechnięci ludzie.

Od Chiang Mai jedziemy na północ do rzeki Mekong, dalej linią życia Azji Południowo-Wschodniej i zwiedzamy słynny Złoty Trójkąt. Na dawnych szlakach przemytu jedziemy przez dżunglę wzdłuż granicy z Myanmarem.
Droga do Pai nazywa się drogą tysiąca krzywych co odbieramy z przyjemnością! Wiele tysięcy krzywych później spoglądamy na niewiarygodne motocyklowe doświadczenie w kraju uśmiechu.

Podróż może nie zawsze jest łatwa ... ale zawsze warto!

Zwiedzamy przepiękne miejsca, odwiedzamy trudno dostępne zakątki, przemierzamy parki narodowe z niespotykaną u nas florą i fauną a co najważniejsze - poczujemy klimat dalekowschodnich klasztorów i świątyń oraz magię buddyjskiej religii. 

Dzień rekreacyjny spędzimy w znanym na całym świecie Bangkoku, gdzie zobaczymy między innymi targ wodny, Złotego Buddę a z motocykla przesiądziesz się na słonia!  

Tajlandia ma wszystko aby Twoja podróż stała się przygodą Twojego życia. Drogi na południu kraju idealnie nadają się do jazdy motocyklem a z dala od miast ruch jest minimalny. Trasy są kręte, bardzo dobrze wyprofilowane a asfalt jest wręcz idealny!  W takich warunkach możesz sprawdzić motocykl BMW

Ta podróż, pozwoli Ci zagłębić się w barwną historię Bangkoku, zasmakować egzotyki tak kolorowej i pięknej. Setki kilometrów jakże krętych dróg.  Gorące podjazdy i chłodna wilgoć dżungli. Wszechobecna równość i różnorodność zaskoczy Cię i zdobędzie bez reszty.  Smaki i zapachy zostaną w twej pamięci na długo.  

HOTELE NA TRASIE w standardzie ****
Hotele, które dobieramy na każdej trasie, są przez nas sprawdzane pod wieloma kątami - ma być klimatycznie, przyjemnie i na odpowiednim poziomie. Zobacz, w jakich hotelach będziesz spał po wyczerpującym dniu na motocyklu. Znalezienie ich nie jest prostą sprawą!

MOTOCYKLE DOSTĘPNE PODCZAS WYJAZDU - Skontaktuj się z nami a doradzimy wygodny model!
Podczas wyjazdu do Tajlandii dostępne modele to: BMW F700GS, BMW F800GS, BMW F800GS ADVENTURE, BMW R1200GS.

NAWIGACJA NA ZAPLANOWANEJ TRASIE 
Każdy motocykl z naszej floty, który zabierasz na wyprawę, wyposażony jest w najnowszy model nawigacji BMW Navigator z zaprogramowaną trasą podróży. Wystarczy wcisnąć przycisk - Tajlandia Dzień 1 a motocykl poprowadzi Cię od hotelu, przez wszystkie zaplanowane atrakcje turystyczne oraz restauracje do miejsca docelowego. Dzięki temu zawsze będziesz podążał wybraną  trasą i nic Cię nie ominie nawet w sytuacji gdy zechcesz odłączyć się od grupy czy znajomych. Nie musisz też przed wyjazdem kupować i organizować dodatkowych map do własnej nawigacji, obejmujących część świata w której będziesz się poruszał.  Codziennie, podczas porannej odprawy nasz opiekun omówi zaplanowany odcinek, jego charakterystykę oraz elementy na które należy zwrócić uwagę - dzięki czemu zawsze będziesz zorientowany gdzie jesteś i co Cię otacza. 

Całej naszej podróży zawsze towarzyszy samochód serwisowo-bagażowy, który pełni kilka funkcji podczas wyjazdu. Przede wszystkim zapewnia komfort Twojej podróży ponieważ przewozi bagaże a dzięki temu Ty jeździsz swobodnie motocyklem bez dodatkowego obciążenia. Jest on również doskonale wyposażony w niezbędne akcesoria serwisowe takie jak zapasowe opony, narzędzia, klocki hamulcowe oraz części serwisowe, które mogą okazać się niezbędne - dzięki temu Twoja podróż nie będzie przerwana w sytuacji awaryjnej. To właśnie tym samochodem podróżuje nasz serwisant, który chętnie pomoże w każdej sytuacji. W naszym samochodzie zawsze jest dodatkowe miejsce dzięki czemu Ty lub Twój pasażer, który będzie chciał odpocząć zawsze może z niego skorzystać. 

LUDZIE KTÓRYCH POZNASZ
Tajowie nastawieni są przyjaźnie do odwiedzających ich turystów. Przejeżdżający wioskami motocykliści wzbudzają nieukrywaną ciekawość. Niejednokrotnie możesz poczuć się jak wielka gwiazda !  

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz

Kontakt telefoniczny 605 601 401 lub 883 130 000 Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to chętnie na nie odpowiemy!

ALPY - ROLLERCOASTER
Daj się wciągnąć w wir jazdy po emocjonujących przełęczach. Zachwycą Cię zarówno trasy, jak i górskie krajobrazy
SYCYLIA - TAJEMNICE CORLEONE
Zapuść się w głąb pięknej Sycylii! Nowa flota motocykli BMW GS czeka gotowa do opanowania nowych szlaków 
MAROKO - BERBER TEA
Odwiedź motocyklem gorącą afrykańską pustynię! Prawdziwe Maroko od środka – wciągające, zachwycające i bezpieczne.