SYBERIA - SKUTERY ŚNIEŻNE
SYBERIA - SKUTERY ŚNIEŻNE
Kiedy zimową porą nasze motocykle odpoczywają w garażach, my możemy zasmakować ogromnej frajdy jeżdżąc skuterami śnieżnymi na dalekiej Syberii. Co Wy na to?

Takie obcowanie z naturą i prawdziwą syberyjską zimą dostarcza niezapomnianych chwil i przeżyć. Zabierzemy Was w prawdziwą podróż na Syberię, do najlepszego kurortu narciarskiego w Rosji. Kilku metrowa pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj przez pół roku, słońce świeci przez większość zimowego czasu a śnieg jest puszysty i suchy.
W sercu Syberii poczujesz wielką radość jeżdżąc skuterami śnieżnymi oraz spotkasz się z gościnnością rdzennych mieszkańców. Pod czujną opieką i kontrolą wykwalifikowanych instruktorów początkujący zaczną swą przygodę ze skuterami śnieżnymi a bardziej zaawansowani poczują różnicę w swobodzie poruszania się po bezkresnych obszarach górzystej tajgi.

Informacje o wyjeździe 

W drodze na Syberię zatrzymamy się i przenocujemy w Moskwie, zobaczymy z bliska Plac Czerwony, Mauzoleum Lenina i Kreml. Nowoczesne centrum Moskwy zachwyciło już nie jednego podróżnika. Super luksusowe salony i galerie handlowe, mnóstwo najdroższych aut, do tego eleganckie kawiarnie, tego wszystkiego każdy z nas doświadczy.
A sam rejs samolotem krajowymi liniami Aeroflotu dopełni naszego szczęścia przed spotkaniem z prawdziwą zimą. Na miejscu zakwaterujemy się w przytulnym i z dobrą domową kuchnią pensjonacie bezpośrednio przy wypożyczalni skuterów śnieżnych. I przez kolejne trzy dni będziemy bawić się w słońcu i śniegu.

Do wyboru uczestników wyjazdu taki sprzęt - informacja o SkiDoo Summit 800, serwisie,
Syberia / klimat zimno ale sucho więc można spokojnie wytrzymać, wieczorem bania ruska, dyskoteki jednym słowem rosyjskie Aspen 

Pobierz katalog pdf

Zobacz także

zobacz kalendarz
Zobacz propozycje
najbliższych wyjazdów motocyklowych z ADV Poland!
PORTUGALIA
Przygotuj się na cudowne trasy w równie pięknym otoczeniu. Do tego jak zawsze: sprawdzone hotele i klimatyczne restauracje
USA - ROUTE 66, GRAND CANYON
Poczuj się jak prawdziwy kowboj na motocyklu! Surowe oblicze Ameryki na pięknej Route 66 prosto do Wielkiego Kanionu
ALPY - ROLLERCOASTER
Daj się wciągnąć w wir jazdy po emocjonujących przełęczach. Zachwycą Cię zarówno trasy, jak i górskie krajobrazy