Rekomendacje

2018-07-19

Lech Potyński

Lech Potyński
Wyjazd zorganizowany profesjonalnie na najwyższym poziomie. Szybko, sprawnie, bezpiecznie i miło. Wyjazd dostosowany był do poziomu umiejętności średnio (a jak się okazało nawet i mało) zaawansowanego motocyklisty i zorganizowany tak, żeby pokazać syntezę kraju - czyli to co najbardziej istotne i charakterystyczne dla Maroka. Panowie opiekowali się doskonale ekipą i organizowali nam czas, ale dyskretnie i bez natarczywości. Dla mnie było super - polecam wszystkim taką formę turystyki motocyklowej, a ADVPoland.PL to zawodowcy w najwyższym stopniu i można im zaufać!

Lech Potyński
Redaktor Naczelny magazynu Świat Motocykli
wróć do listy

Zobacz także

Karol Janiak
Karol Janiak
Jakość podróży mierzy się w liczbie poznanych przyjaciół
zobacz więcej
Anna Stefankiewicz
Anna Stefankiewicz
Hiszpański Rollercoster - Wiedzieliśmy czego oczekujemy a organizatorzy wiedzieli po co tu jestesmy.

Wyprawa  dała możliwość połączenia wypoczynku z pasja ! Miłość do motocykla z miłością do  ... Hiszpanii ! Jak do tego dodamy Wspaniała pogoda, dobre motocykle, świetnie zaplanowane trasy w urokliwych zakątkach Andaluzji, widoki zapierające dech w piersi , niezliczona ilość kolorów , zapach kwiatów w górach , szum morza , regionalna kuchnia , hiszpańska muzyka , piękne plaże, gaje oliwne ,parki narodowe, szlaki. Górskie Sierra Newada, klimatyczne miasteczka , zgrana  ekipa, profesjonalnych i uśmiechniętych organizatorów -  Wyjazd nie mógł sie nie udać ! Taki wyjazd to doskonała szkoła jazdy w zakrętach , bardzo dobre nawierzchnie dróg i niezliczona ilośc zakrętów o rożnej skali trudności.

Najlepsza rekomendacja jest planowanie kolejnej podróży z ADVPoland !  
zobacz więcej
Sylwek Bogusz
Sylwek Bogusz
Miałem okazję przeżyć niesamowitą przygodę dzięki Adv, świetna organizacja imprezy! Gorąco polecam i zapewniam że się jeszcze spotkamy gdzieś na trasie!
zobacz więcej
Adam Langkau
Adam Langkau
Byłem na wyprawie po Maroko i mogę z czystym sumieniem polecić ją wszystkim niezdecydowanym :)
Super organizacja, wspaniałe widoki i ludzie z którymi chce się jeździć. Trasa dobrana profesjonalnie, obejmująca różne tereny od płaskich i suchych obszarów po górskie serpentyny. Hotele dobrze wyposażone, nie brakowało nam niczego.
Motocykle nowe i niezawodne, jazda nimi to sama przyjemność nawet dla mniej doświadczonych motocyklistów. Sam jechałem GS 1200 i nie żałuję wyboru.
Polecam wszystkim Advpoland i z chęcią wybiorę się z nimi na kolejną wyprawę 
zobacz więcej