Rekomendacje

2018-07-10

Krzysztof Widyna

Krzysztof Widyna

Moja rekomendacja jest prosta. Było SUPER!!!
Tak jak w zeszłym roku było profesjonalnie i miło, a dodatkowe atrakcje w postaci poznania bliżej ludzi z CSS oraz możliwość testowania motocykli BMW były dla mnie dodatkowym bonusem:)
Super podejście do tematu i humor Piotra, Zbyszka oraz pozostałych organizatorów BEZCENNE:)
Na pewno nie był to mój ostatni wyjazd z ADVPOLAND! 

wróć do listy

Zobacz także

Paweł Rogalski
Paweł Rogalski
Alpy - austria, niemcy, francja wlochy - grossglokner, stelvio, lazurowe wybrzeze
Malaga - Ronda, Sevila
masa zakretow, cale dnie w siodle, ciekawi ludzie , super organizacja,fachowa pomoc ekipy technicznej i wiele przyjazni, mam nadzieje ze jeszcze nie raz bedziemy wspolnie odkrywac nowe kierunki
bardzo bardzo polecam - do zobaczenia :)
zobacz więcej
Bartosz Łuć
Bartosz Łuć
Znakomite! Profesjonalne przygotowanie tras, świetne motocykle, doskonałe hotele i wyśmienite towarzystwo. Do podróży motocyklowych z „biurem podróży” podchodziłem sceptycznie. Ale już pierwszy kontakt mnie zachęcił do wyjazdu a to, co zastałem na miejscu, przerosło moje oczekiwania. Wyjazd do Maroka uważam za jeden z najfajniejszych swojej karierze motocyklowej. Koledzy chwalili Portugalię. Żałuję tylko, że nie mam tyle czasu, by co roku jeździć z ADV... Ale w przyszłym roku nie odpuszczę :) A gdyby ktoś chciał zobaczyć jak było w Maroko - polecam „Oko na Maroko” :)
zobacz więcej
Anna Stefankiewicz
Anna Stefankiewicz
Hiszpański Rollercoster - Wiedzieliśmy czego oczekujemy a organizatorzy wiedzieli po co tu jestesmy.

Wyprawa  dała możliwość połączenia wypoczynku z pasja ! Miłość do motocykla z miłością do  ... Hiszpanii ! Jak do tego dodamy Wspaniała pogoda, dobre motocykle, świetnie zaplanowane trasy w urokliwych zakątkach Andaluzji, widoki zapierające dech w piersi , niezliczona ilość kolorów , zapach kwiatów w górach , szum morza , regionalna kuchnia , hiszpańska muzyka , piękne plaże, gaje oliwne ,parki narodowe, szlaki. Górskie Sierra Newada, klimatyczne miasteczka , zgrana  ekipa, profesjonalnych i uśmiechniętych organizatorów -  Wyjazd nie mógł sie nie udać ! Taki wyjazd to doskonała szkoła jazdy w zakrętach , bardzo dobre nawierzchnie dróg i niezliczona ilośc zakrętów o rożnej skali trudności.

Najlepsza rekomendacja jest planowanie kolejnej podróży z ADVPoland !  
zobacz więcej
Tomasz Framski
Tomasz Framski
Byłem z nimi w Portugalii. Motocykle w super stanie, trasy bardzo dobrze zaplanowane, organizacja dopieta na ostatni guzik. No i obsługa na miejscu w wykonaniu Pawła - profeska. Jadnym słowem gotowy przepis na udany urlop na motocyklu.
zobacz więcej