Rekomendacje

2018-07-13

Jerzy Markiewicz

Jerzy Markiewicz
Na wyprawach zaimponował mi wysoki poziom organizacji i świetna luźna atmosfera.
Po całym, pełnym wspaniałych wrażeń dniu spędzonym na motocyklu, w hotelu miło mijał czas w towarzystwie pozytywnie zakręconych uczestników wyprawy. Nie jest przypadkiem,tylko regułą, że na tego typu wyjazdach spotyka się ciekawych ludzi , z pasją odkrywania nowych wspaniałych miejsc z siodła motocykla. 
Pożyczony sprzęt był świetnie przygotowany , motocykle praktycznie nowe i świadomość że z tyłu towarzyszy nam bus bagażowo -serwisowy.
Wielki szacun dla Piotra Wyderki i Pawła  /Kudłaty/ - organizatorów . 
Można było liczyć na ich pomoc w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Dotychczas z ADVPoland  zaliczyłem Przełęcze Alpejskie, aktualnie Maroko i już planuję USA , a jest jeszcze wiele wspaniałych miejsc, które trzeba zobaczyć. Na wyprawach z ADVPoland w każdym przypadku trasy są urozmaicone , starannie zaplanowane, z opcją wariantu B  na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Program wyprawy zawsze przewiduje zwiedzanie ciekawych miejsc , zabytków i atrakcji turystycznych . Z pełnym przekonaniem polecam ADVPoland. 

Jurek Markiewicz
wróć do listy

Zobacz także

Bartosz Łuć
Bartosz Łuć
Znakomite! Profesjonalne przygotowanie tras, świetne motocykle, doskonałe hotele i wyśmienite towarzystwo. Do podróży motocyklowych z „biurem podróży” podchodziłem sceptycznie. Ale już pierwszy kontakt mnie zachęcił do wyjazdu a to, co zastałem na miejscu, przerosło moje oczekiwania. Wyjazd do Maroka uważam za jeden z najfajniejszych swojej karierze motocyklowej. Koledzy chwalili Portugalię. Żałuję tylko, że nie mam tyle czasu, by co roku jeździć z ADV... Ale w przyszłym roku nie odpuszczę :) A gdyby ktoś chciał zobaczyć jak było w Maroko - polecam „Oko na Maroko” :)
zobacz więcej
Sylwek Bogusz
Sylwek Bogusz
Miałem okazję przeżyć niesamowitą przygodę dzięki Adv, świetna organizacja imprezy! Gorąco polecam i zapewniam że się jeszcze spotkamy gdzieś na trasie!
zobacz więcej
Marcin Dąbrowski
Marcin Dąbrowski
Wyprawy ADV są zorganizowane z precyzją zegarmistrza. Komunikacja jest wzorowa - zawsze wiadomo gdzie jesteśmy, po co i co nas czeka dalej. Nawet najbardziej newralgiczne momenty,  jak organizacja na lotnisku czy przeprawy promowe potrafią ogarnąć po mistrzowsku i to właśnie jest miarą ich profesjonalizmu. Podróże z nimi to także zawsze doskonałe towarzystwo porządnych, sympatycznych ludzi, dlatego jeszcze nie raz pojadę z nimi zwiedzać kolejne kraje! 

Marcin Dąbrowski
zobacz więcej
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak
W kwietniu byłem z ADV Poland w Portugalii. Wyprawę wykupiliśmy razem z bratem, bo mamy mało okazji aby jeździć razem. Chcieliśmy, aby było komfortowo i... dokładnie tak było. Wyjazd z ADV Poland jest niemal całkowicie pozbawiony niewygód związanych z podróżowaniem motocyklem. Nawigacja codziennie prowadzi po dobrze opracowanej i ciekawej trasie, przez najbardziej interesujące punkty widokowe lub turystyczne, aż do hotelu, w którym już czeka na ciebie twoja walizka (często wręcz już pod drzwiami pokoju). Hotele są wysokiej klasy, najczęściej w wyjątkowych lokalizacjach i z urzekającymi widokami. Wieczory to z kolei niezapomniane kolacje w doborowym towarzystwie ludzi, którzy wiedzą co dobre... Nad powodzeniem naszej wyprawy czuwał Paweł Bajtek alias Kudłaty, którego pozytywne nastawienie i poczucie humoru stanowiło wartość dodaną. To był fantastycznie spędzony czas i tym samym dobrze wydane pieniądze. Szczerze polecam!
zobacz więcej