Rekomendacje

2018-07-13

Jerzy Markiewicz

Jerzy Markiewicz
Na wyprawach zaimponował mi wysoki poziom organizacji i świetna luźna atmosfera.
Po całym, pełnym wspaniałych wrażeń dniu spędzonym na motocyklu, w hotelu miło mijał czas w towarzystwie pozytywnie zakręconych uczestników wyprawy. Nie jest przypadkiem,tylko regułą, że na tego typu wyjazdach spotyka się ciekawych ludzi , z pasją odkrywania nowych wspaniałych miejsc z siodła motocykla. 
Pożyczony sprzęt był świetnie przygotowany , motocykle praktycznie nowe i świadomość że z tyłu towarzyszy nam bus bagażowo -serwisowy.
Wielki szacun dla Piotra Wyderki i Pawła  /Kudłaty/ - organizatorów . 
Można było liczyć na ich pomoc w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Dotychczas z ADVPoland  zaliczyłem Przełęcze Alpejskie, aktualnie Maroko i już planuję USA , a jest jeszcze wiele wspaniałych miejsc, które trzeba zobaczyć. Na wyprawach z ADVPoland w każdym przypadku trasy są urozmaicone , starannie zaplanowane, z opcją wariantu B  na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Program wyprawy zawsze przewiduje zwiedzanie ciekawych miejsc , zabytków i atrakcji turystycznych . Z pełnym przekonaniem polecam ADVPoland. 

Jurek Markiewicz
wróć do listy

Zobacz także

Karol Walkowiak
Karol Walkowiak
Byłem W Maroko, byłem na Sycyli i pojedziemy dalej na inny kontynent tez
zobacz więcej
Tomasz Głowienko
Tomasz Głowienko
Bardzo serdecznie dziękuje za przemiłe spędzony czas i cieszę się niezmiernie ze mogłem poznać tak interesujące i ciekawe grono osób. Ja już po regeneracji i właściwe czekam tylko na znak sygnał gdzie i o której mam się pojawić na kolejny wyjazd. 
Mam nadzieje ze do zobaczenia i usłyszenia niebawem.
zobacz więcej
Waldemar Nowakowski
Waldemar Nowakowski
Marokańska wyprawa w pełni spełniła nasze oczekiwania.
Jej koncepcja, przygotowanie sprzętowe, dobór tras, opieka organizatorów a także klimat stworzony przez współuczestników sprawiły, że na długo pozostanie ona w naszej pamięci.
Serdeczne podziękowania:
- współuczestnikom za atmosferę,
- Kasi i Karolinie za profesjonalizm w przygotowaniach,
- Piotrowi i Pawłowi za perfekcję w jej realizacji.
Do zobaczenia...
zobacz więcej
Anna Stefankiewicz
Anna Stefankiewicz
Hiszpański Rollercoster - Wiedzieliśmy czego oczekujemy a organizatorzy wiedzieli po co tu jestesmy.

Wyprawa  dała możliwość połączenia wypoczynku z pasja ! Miłość do motocykla z miłością do  ... Hiszpanii ! Jak do tego dodamy Wspaniała pogoda, dobre motocykle, świetnie zaplanowane trasy w urokliwych zakątkach Andaluzji, widoki zapierające dech w piersi , niezliczona ilość kolorów , zapach kwiatów w górach , szum morza , regionalna kuchnia , hiszpańska muzyka , piękne plaże, gaje oliwne ,parki narodowe, szlaki. Górskie Sierra Newada, klimatyczne miasteczka , zgrana  ekipa, profesjonalnych i uśmiechniętych organizatorów -  Wyjazd nie mógł sie nie udać ! Taki wyjazd to doskonała szkoła jazdy w zakrętach , bardzo dobre nawierzchnie dróg i niezliczona ilośc zakrętów o rożnej skali trudności.

Najlepsza rekomendacja jest planowanie kolejnej podróży z ADVPoland !  
zobacz więcej