Rekomendacje

2018-07-13

Anna Stefankiewicz

Anna Stefankiewicz
Hiszpański Rollercoster - Wiedzieliśmy czego oczekujemy a organizatorzy wiedzieli po co tu jestesmy.

Wyprawa  dała możliwość połączenia wypoczynku z pasja ! Miłość do motocykla z miłością do  ... Hiszpanii ! Jak do tego dodamy Wspaniała pogoda, dobre motocykle, świetnie zaplanowane trasy w urokliwych zakątkach Andaluzji, widoki zapierające dech w piersi , niezliczona ilość kolorów , zapach kwiatów w górach , szum morza , regionalna kuchnia , hiszpańska muzyka , piękne plaże, gaje oliwne ,parki narodowe, szlaki. Górskie Sierra Newada, klimatyczne miasteczka , zgrana  ekipa, profesjonalnych i uśmiechniętych organizatorów -  Wyjazd nie mógł sie nie udać ! Taki wyjazd to doskonała szkoła jazdy w zakrętach , bardzo dobre nawierzchnie dróg i niezliczona ilośc zakrętów o rożnej skali trudności.

Najlepsza rekomendacja jest planowanie kolejnej podróży z ADVPoland !  
wróć do listy

Zobacz także

Waldemar Nowakowski
Waldemar Nowakowski
Marokańska wyprawa w pełni spełniła nasze oczekiwania.
Jej koncepcja, przygotowanie sprzętowe, dobór tras, opieka organizatorów a także klimat stworzony przez współuczestników sprawiły, że na długo pozostanie ona w naszej pamięci.
Serdeczne podziękowania:
- współuczestnikom za atmosferę,
- Kasi i Karolinie za profesjonalizm w przygotowaniach,
- Piotrowi i Pawłowi za perfekcję w jej realizacji.
Do zobaczenia...
zobacz więcej
Jerzy Markiewicz
Jerzy Markiewicz
Na wyprawach zaimponował mi wysoki poziom organizacji i świetna luźna atmosfera.
Po całym, pełnym wspaniałych wrażeń dniu spędzonym na motocyklu, w hotelu miło mijał czas w towarzystwie pozytywnie zakręconych uczestników wyprawy. Nie jest przypadkiem,tylko regułą, że na tego typu wyjazdach spotyka się ciekawych ludzi , z pasją odkrywania nowych wspaniałych miejsc z siodła motocykla. 
Pożyczony sprzęt był świetnie przygotowany , motocykle praktycznie nowe i świadomość że z tyłu towarzyszy nam bus bagażowo -serwisowy.
Wielki szacun dla Piotra Wyderki i Pawła  /Kudłaty/ - organizatorów . 
zobacz więcej
Marek Stejskal
Marek Stejskal
Polecam wszystkim, którzy nie przyrośli siedzeniami do krzeseł. ADV to pełna profeska w organizacji ciekawie spędzanego czasu na motocyklach. Zawsze perfekcyjnie przygotowani a jak trzeba zaimprowizować to też ogarną to bez pudła.
Wspominam przejechane z nimi kilometry jako super reset od codzienności.
Pozdrawiam serdecznie
Marko
zobacz więcej
Grzegorz Sycz
Grzegorz Sycz
Byłem w tym roku razem z żoną w Portugalii. Cóż mogę powiedzieć? W przyszłym roku chcielibysmy z ADV pojechać do Maroka.
zobacz więcej