NEWSY

Zobacz propozycje
najbliższych wyjazdów motocyklowych z ADVPoland!

Za nami kolejna niezapomniana przygoda w USA

Za nami kolejna niezapomniana przygoda w USA 23maj
Za nami kolejna niezapomniana amerykańska przygoda! Tym razem odwiedziliśmy rejony słynnej Gorączki Złota, piękne Parki Narodowe i wybrzeże Oceanu Spokojnego.

Przeciwieństwa najpiękniej wyglądają w zestawie, dlatego w maju zwiedziliśmy najsuchsze miejsce na świecie (Death Valley), by potem spędzić kilka dni przy samym Pacyfiku. Do małych, klimatycznych miasteczek i wsi przy Route 66 dotarliśmy wprost z ogromnego San Francisco i Los Angeles. Pokonaliśmy długie proste, jak i pełne winkli górzyste tereny słonecznej Kalifornii!
W Parkach Narodowych zobaczyliśmy cuda natury: największe sekwoje świata, i ogromne wodospady. Podziwialiśmy też cuda ludzkich rąk: Golden Gate, czy tamę Hoovera. W metropoliach pokusiliśmy się o zwiedzenie chińskich dzielnic i spróbowanie amerykańskiej kuchni. W małych miasteczkach słuchaliśmy legend o historiach będących inspiracją do najlepszych westernów.

Takie kontrasty kuszą swoją egzotyką i różnorodnością.. jeżeli do tego dodamy podróż po tych miejscach na nowych motocyklach BMW mamy przepis na wyprawę życia! Kolejna edycja już w maju 2018