NEWSY

Zobacz propozycje
najbliższych wyjazdów motocyklowych z ADVPoland!

Już we Wrześniu kolejna wyprawa do USA - tym razem śladami Johna Wayne'a

Już we Wrześniu kolejna wyprawa do USA - tym razem śladami Johna Wayne'a 01sty

Ruszyła rezerwacja miejsc na wyprawę motocyklową po Ameryce z ADVPoland! Trasa śladami Johna Wayne'a Już we wrześniu możesz odwiedzić takie miejsca i zobaczyć takie rzeczy, po których nic już nie będzie takie samo jak wcześniej... ;) Zapisuj się i ruszaj z nami do Stanów!

Na trasie czeka Cię m.in. ekstremalnie gorąca i równie niesamowita Monument Valley znana ze wszystkich westernów oraz prawdziwe cuda natury – Grand Canyon i HorseShoe Band. Odwiedzimy Las Vegas, gdzie przejedziemy słynnym bulwarem, zrobimy kilka fotek na tamie Hoovera i zaliczymy historyczną Route 66.

Słowem: fantastyczne emocje, przygoda, słońce, motocykl i Ty razem z nami! Za wyprawą stoi ADVPoland – a więc możesz być pewny, że organizacja będzie na najwyższym poziomie. Dokładnie tak jak motocykle, którymi jedziemy – dostaniesz do dyspozycji wypasiony model BMW a od tego roku nowość na wyjazdach do USA - BMW K1600B Bagger! 

Zapisy trwają! Do września jeszcze trochę czasu, ale lepiej nie czekać na ostatnią chwilę. Taki wyjazd w takie miejsce to łakomy kąsek dla wszystkich moto wyjadaczy. Sprawdź szczegóły i zarezerwuj miejsce już dziś!

Szczegóły wrześniowej imprezy znajdziesz klikając tutaj >>>  a galerię zdjęć z poprzedniego wyjazdu klikając tutaj >>>

A wszystkim którym zabraknie miejsc, ADVPoland poleca inne ciekawe kierunki: Maroko, Portugalia, Hiszpania. 

wróć do listy

Zobacz także

ADVPOLAND organizatorem GS CHALLENGE 2017 - Największej imprezy BMW Motorrad w Polsce zobacz więcej 10mar ADVPOLAND organizatorem GS CHALLENGE 2017 - Największej imprezy BMW Motorrad w Polsce Tak było na największej w Polsce imprezie dla motocykli BMW - GS Challenge 2017, której organizatorem dla BMW Motorrad było ADVPOLAND.PL To była impreza, na jaką wyznawcy GS-ów czekali od dawna! Za nami kolejna, jedenasta już edycja kultowej imprezy motocyklowej BMW GS Challenge 2017. Były dobre emocje, fantastyczni ludzie, piękna przygoda i adrenalina! Od 8 do 10 września niewielka Łomnica u podnóża Karkonoszy zgromadziła rzeszę sympatyków motocykli BMW GS, którzy przyjechali tu z najbardziej odległych zakątków Polski. Wszystkich zjednoczyło jedno ważne wydarzenie, które na dobre wpisało się w kalendarz każdego szanującego się motocyklisty: BMW GS Challenge 2017. W tym roku w imprezie wzięło udział prawie 200 maszyn spod znaku biało-niebieskiego śmigła. wiedzającym masę wyjątkowych wrażeń! UWAGA! NOWE TRASY I NOWA BAZA W NEAPOLU Dziś mamy przyjemność ogłosić otwarcie nowych kierunków zobacz więcej 21sie UWAGA! NOWE TRASY I NOWA BAZA W NEAPOLU Dziś mamy przyjemność ogłosić otwarcie nowych kierunków Zapraszamy na Sycylijską imprezę na najnowszych i najbardziej wypasionych, modelach motocykli BMW R1200GS Rallye. Na uczestników czekają gorący włoski klimat, kręte drogi, włoska kuchnia i komfortowe hotele ze specjalną atmosferą regionu. Uczestnikom włoskich wyjazdów uśmiech nie schodzi z twarzy bo przed nimi jedną z piękniejszych i ekscytujących tras motocyklowych na świecie biegnącą wybrzeżem amalfitańskim. Prze nami kolejna niezapomniana przygoda w USA na motocyklach BMW - trasa nad Pacyfikiem już w Maju zobacz więcej 01sty Prze nami kolejna niezapomniana przygoda w USA na motocyklach BMW - trasa nad Pacyfikiem już w Maju Zobacz galerię zdjęć z ostatniego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych na motocyklach BMW